Спільні інтереси

Міністр молоді та спорту України в юнацтві цікавився ракетомодельним спортом.

Про це Ігор Жданов розповів на зустрічі з Президією ФРМС. Засідання було організоване для обговорення ходу організації Чемпіонату Європи з ракетомодельного спорту 2015.

Зокрема підіймали питання про співробітництво із охоронною і медичною державними службами. Адже здоров’я і безпека всіх учасників Чемпіонату Європи на першому місці для організаторів.

Вирішення цих завдань покладено на Львівську обласну адміністрацію. Змагання пройдуть саме на Львівщині, за 5 км від обласного центру, 21-28 серпня.

На зустрічі також обговорили фінансування змагань державним коштом. Не дивлячись на складну ситуацію, міністерство все ж таки частково забезпечить бюджетування ЄвроЧемпіонату. Зараз, як ніколи, Україні важливо заявляти про себе світові. Ракетомодельний спорт дозволяє зробити це одразу на кількох рівнях: спорт, інтелектуальна міць, космічні технології — от, що цікавить успішних сучасних інвесторів.

Noosphere, генеральний партнер ФРМС і співорганізатор Чемпіонату Європи з ракетомодельного спорту 2015 презентував на зустрічі свій унікальний продукт, – систему підрахунків CupNavigator. Представники компанії вкотре почули вдячність за те, що залучили в нашу країну такі масштабні заходи.

Ігор Жданов розповів, що і сам в юнацтві цікавився моделюванням космічних об’єктів. Тож імовірно, буде одним з почесних гостей змагань.

На сьогодні, усі питання, пов’язані із діяльністю ФРМС, у профільному міністерстві курирує Таміла Дудко.