Что будет.

Обговорення питань по змаганнях, які не увійшли в інші розділи по форуму по змаганнях
Alexander
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 19:39
Контактная информация:

Что будет.

Сообщение Alexander »

ААбалдеть!!! Будут ли соревнования в ближайшие годы в Украине!? Вот главный вопрос в форуме! Всё остальное..- желание делать красивую внешность при плохой игре...
Печально, что никто не замечает, или делает вид...
Всё хорошо!!!! :(
Benedio
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 12:48
Контактная информация:

Re: Що буде.

Сообщение Benedio »

Нужно маненько потерпеть . Вот прогоним старую окупационную власть . все наладится. Україна не Азия .Так что готовтесь хлопці .
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Re: Что будет.

Сообщение VOLKANOFF »

:roll: На відповідь " Alexander від 20.02.2014:
ААбалдеть!!! Будут ли соревнования в ближайшие годы в Украине!? Вот главный вопрос в форуме! Всё остальное..- желание делать красивую внешность при плохой игре...
Печально, что никто не замечает, или делает вид...
Всё хорошо!!!!
Я так розумію, що громадянин кожної держави має право висловлювати свою особисту думку на ті чи інші події. Але мені здається, що місто для цього вибрано не дуже вдале, та ще мабудь не має повного розуміння що відбувається в Україні. Цей форум зроблено для фахівців ракетомодельного спорту, щоб на ньому і досвічені і початківці обмінювались досвідом, набутим в практичній діяльності. Політичні питання будь ласка обговорювайте на інших форумах.
Стосовно проведення змагань в Україні: всі змагання згідно календарного плану відбудуться в місьцях і в строки які зазначені. Поки ніяких корегувань не передбачається!
Alexander
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 19:39
Контактная информация:

Re: Что будет.

Сообщение Alexander »

Прошу пробачити за недоречне висловлювання, але переживання за спортивні змагання змішуються з занепокоєнням за долю близьких людей в Україні. Політика тут не при чому.
Benedio
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 12:48
Контактная информация:

Re: Что будет.

Сообщение Benedio »

Ну і що після відомих подій в Криму ще хтось горить бажанням приїхати сюди позмагатись. Та, якщо я вслух вимовлю декілька слів на українській , а ще місцеві довідаються, що я з івано-Франківська , не знаю чим це може закінчитись.
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Re: Что будет.

Сообщение VOLKANOFF »

В цей непростий для України час кожна людина має бути толерантною в своїх висловлюваннях по відношенню будь до кого. А на рахунок мови скажу так: питання мови у нас на Україні дуже надумане. Колись мова була надана людям для того, щоб вони розуміли один одного. І мені здається, що ми на Україні вміємо спілкуватися, незалежно, на якій мові розмовляємо. Головне-поважати кожну Особистісь!
Benedio
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 12:48
Контактная информация:

Re: Что будет.

Сообщение Benedio »

Ігор ти прямо скажи., чи плануються змагання в Феодосії , чи краще їх перенести в часі ,. а може і географічно. Московські війська з Криму не підуть ніколи . З повагою Рапалюк Б.
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Re: Что будет.

Сообщение VOLKANOFF »

Скоріш за все перший єтап кубку України буде перенесено з селища Берегове, що поблизу на місце, де гарантована безпека всім учасникам заходу. Наприклад таким місцем може бути Хуст, Харків,Херсон чи Запоріжжя ( в цей час сприятливі погодні умови), якщо не міняти час проведення. Або перенести і місто і час проведення на початок червня, с. Бородянка, після проведення "АЕРОШОКу"
( пропозиція Богдана Рапалюка) .Чекаємо на Ваші пропозиції!
zenite
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 21 авг 2013, 15:03
Контактная информация:

Re: Что будет.

Сообщение zenite »

"Аерошок", скоріше за все не відбудеться. Але, прозондувати можливість проведення цього етапу в Бородянці на початку червня варто спробувати.
Krup
Сообщения: 226
Зарегистрирован: 22 июл 2013, 11:47
Контактная информация:

Re: Что будет.

Сообщение Krup »

...
Последний раз редактировалось Krup 02 авг 2020, 01:15, всего редактировалось 1 раз.
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 4 гостя