Страница 1 из 2

Ukraine Rocketry Challenge 2019

Добавлено: 01 окт 2018, 22:15
Gensec
.
Шановні ракетомоделісти!

Доводимо до вашого відома, правила проведення змагань Ukraine Rocketry Challenge 2019 - https://goo.gl/xr5pZ4

Варто зазначити, що змагання планується проводити разом із ВЗУМ, а також планується додати їх як додатковий 7-й клас моделей до ВЗУМ. Якщо зараз загальнокомандний залік підраховується по кращим 5 командним місцям із 6 класів, то розглядається варіант - кращих 5 командних місць із 7 класів.

В правилах Ви знайдете всі необхідні технічні умови для побудови моделей.
Всі детальні умови проведення URC: місце проведення, внески, розклад, номінації для нагородження та призовий фонд будуть надані пізніше.
Будемо намагатись зробити максимально сприятливі умови для участі!

Якщо виникають питання (по правилам, складності з альтиметрами) або пропозиції, будь-ласка пишіть сюди чи звертайтесь напряму до Генерального секретаря ФРМСУ.

Питання пов'язані з Ukraine Rocketry Challenge, будь-ласка, пишіть тільки в даному розділі форуму!

Re: Ukraine Rocketry Challenge 2019

Добавлено: 03 окт 2018, 03:39
Krup
Пункт 8 страница 4 указано на полезный груз из двух яиц. Наверно три?

Re: Ukraine Rocketry Challenge 2019

Добавлено: 03 окт 2018, 09:35
Gensec
Так, дійсно там повинно бути 3 яйця :)
Вже виправив. Файл замінено на версію Rev.1.1

Re: Ukraine Rocketry Challenge 2019

Добавлено: 03 окт 2018, 10:42
Gensec
.
Дата проведення URC - 11 травня 2019 року.

(ВЗУМ планується проводити з 8 по 13 травня)

Re: Ukraine Rocketry Challenge 2019

Добавлено: 07 окт 2018, 13:21
Krup
ВЗУМ и этот "класс" разные вещи. Пристегните, ну может быть, к Кубку Янгеля и положите моторы в коробочку желающим лететь.

Re: Ukraine Rocketry Challenge 2019

Добавлено: 08 окт 2018, 21:21
Benedio
У минулому - уже спортивному сезоні, під час Загальноукраїнських змагань серед юнаків було представлено аж 5ть моделей копій .всього три команди їх прендставляли : ЛЬвівська, Чернігівська, Донецька . Уявіть ситуацію приїде на змагання з копіями дві команди,що ймовірно 2019 році .Чи вважаються в такому випадку змагання розіграними? Є пропозиція замінити S7 на Rocket Chalendger і ввести в командний залік. Гадаю що багато бажаючих приєднаються до цієї пропозиції.

Re: Ukraine Rocketry Challenge 2019

Добавлено: 08 окт 2018, 22:21
KarpluK
Gensec писал(а):
Benedio писал(а):У минулому - уже спортивному сезоні, під час Загальноукраїнських змагань серед юнаків було представлено аж 5ть моделей копій .всього три команди їх прендставляли : ЛЬвівська, Чернігівська, Донецька . Уявіть ситуацію приїде на змагання з копіями дві команди,що ймовірно 2019 році .Чи вважаються в такому випадку змагання розіграними? Є пропозиція замінити S7 на S2P і ввести в командний залік. Гадаю що багато бажаючих приєднаються до цієї пропозиції.
Тут уявляти нічого не потрібно, в цьому році в дорослих на ЧУ в класі S7 було 2 команди але представлений 1 регіон.
Якщо повністю замінити, то можемо загубити розвиток S7 повністю.
Можливо розглянути варіант, що в командний залік йде як і раніше 5 класів із 6, але зробити доповнення що S7 можна замінити на URC. Тобто вибрати який кращий результат серед двох класів S7 та URC, і такий буде йти в загальнокомандний залік, але одночасно не можуть йти.

Тоді виходить , що ми викликаємо трьох !!! суддів-оцінщиків за власний кошт для одного регіону ...

Re: Ukraine Rocketry Challenge 2019

Добавлено: 08 окт 2018, 22:38
Krup
Копии есть. На ВЗУМе летают и в областях. История об "бумажных" Арианах нужного размера отдельная песня. А вот с помощью чего и за какие денежки закидывать в небо трёхяйцевый пепелац?

Цитирую.

Дані правила є копія міжнародних, тому якщо ми хочемо приймати участь на міжнародній арені то повинні їх дотримуватись. В цьому році нам поставлений виклик(завдання) і ми повинні його вирішити, а не казати що нічого неможливо і дуже складні технічні вимоги. В цьому і суть змагань, що потрібно вирішувати ті завдання які ставляться. Але варто зазначити, що дуже жорстких вимог до розмірів моделей немає!!!

Если любить и желать международное - создайте условия для нас грешных. Где провозглашенное ранее предложение о популяризации РАКЕТОМОДЕЛИЗМА для команд ЮНЫХ РАКЕТОМОДЕЛИСТОВ? Информация на форуме читается многими, и чаще всего теми - кому этот спорт не безразличен. Часть читателей оного чёйто строит и чёйто трошки пробует. Давайте расскажем нашим спонсорам о средней зарплате преподавателя кружка ракетного моделирования во внешкольной организации нашей страны. Где помощь регионам? Где помощь талантам?

Re: Ukraine Rocketry Challenge 2019

Добавлено: 08 окт 2018, 22:42
Gensec
KarpluK писал(а):Тоді виходить , що ми викликаємо трьох !!! суддів-оцінщиків за власний кошт для одного регіону ...
Якщо би був один ЧУ для дорослих то дійсно так. Але так як в разом з ЧУ проходив і Кубок Янгеля, і плюс у юніорів було 3 команди то судді трішки попрацювали :)
Пропоную питання щодо наших змін до Всеукраїнських змагань перенести в новий розділ форум "Українські "ПРАВИЛА проведення змагань..."" де вже обговорюємо додаткові бали в напів-копіях.

Re: Ukraine Rocketry Challenge 2019

Добавлено: 08 окт 2018, 22:52
Gensec
Krup писал(а):Копии есть. На ВЗУМе летают. Эффектно выглядять "бумажные" Арианы нужного размера. А вот с помощью чего и за какие денежки закидывать в небо трёхяйцевый пепелац?
На даний момент за допомогою двигунів які є у наших виробників. З цим питанням будемо намагатись допомогти, і зробити якомога рівніші умови для всіх. Якщо все складеться, то на наступному тижні будемо володіти інформацією про можливе забезпечення МРД. Зараз тільки оприлюднені правила, а от всі інші пункти, двигуни, внески, призовий фонд буде пізніше, так як повідомлялось спочатку.

Якщо є цікаві пропозиції пишіть. Але змінити правила не варіант, оскільки такі правила повинні бути в наступному році на міжнародних змаганнях куди ми намагаємось потрапити.