Матчева зустріч "Україна-США" 2019

Обговорення міжнародних змагань (ЧС, ЧЄ, ЕКС та ін.)
Benedio
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 12:48
Контактная информация:

Re: Матчева зустріч "Україна-США" 2019

Сообщение Benedio »

:roll: Я мав на увазі, що потрібно обкатувати клас S12 на наших внутрішніх змаганнях. Це і є свого роду вишкіл-навчання,тренінг. І нагадую , я просив телерантно, не боляче, лагідно.
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Re: Матчева зустріч "Україна-США" 2019

Сообщение VOLKANOFF »

Дякуємо нашим "американцям" за дуже цікаву розповідь про свої старти. Сподіваємось на продовження...
Benedio
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 12:48
Контактная информация:

Re: Матчева зустріч "Україна-США" 2019

Сообщение Benedio »

corvet писал(а):
Benedio писал(а):Наші хлопці набрались досвіду від американів і тепер поділяться технічними новинками .Ми прості смертні чекаємо що кляс S12 ви допоможите впровадити ще в цьому льотнічому сезоні . Команда показала себе не погано , результати серйозні . Американи приїдууть до нас ось тоді рубка буде серйозна . На мою думку ми повинні пройти вишкіл на Всеукраїнських і Чемп.України разом із Кубком Янгеля. Зміни всеодно прийдуть і очікувати манни з неба це смерть.З великою повагою і найщирішими побажаннями ракетомоделяр Р.
Пане Богдане про всю повагу до Вас і вашого запалу до моделярства , технічні новинки найсучасніші потрібно підчерпувати на чемпіонатах европи та світу , де передова техніка та ноу-хау одразу видають на "гора" результати в таблиці змагань найвищого рівня і "смерттю" як було написано вами, е як це не прискорбно - і може бути : банальне бахвальство та переоцінена перевага .заміщена бажанням переймати опит , та підчерпнути щось нове ! Як раз не звертання уваги саме у цей короткий час на технічні новинки і відкине у часі на наступних чепіонатах команду .Подивимось які висновки зробили у цьому сезоні - оце дуже цікаво !
На рахунок американців на наших ЄКМ , не треба тішити себе іллюзіями , вони добре вміють рахувати свій кошт , і переліт команди на другий континент це досить серйозна справа та фінансові витрати , навіть для їнього рівня - це поперше . Подруге - чи велика черга в нас стояла після подій 14го року окрім Белорусів ? ( велика подяка ЇМ , що змагання відбуваються ) , і хто був в нас до цих подій .питання болюче на цей час, але вибачте , так воно і е .
По трете про який "вишкіл" і перед ким , йдеться ? Чи в нас не мае зовсім чим пишатись - маю на увазі техніку , творчі рішення , та людей які здатні їх приймати , щоб отримувати результат .
і що маеться на увазі під "мИ ...прості смертні" ....
P.S. Команді респект ! Спонсорам та приймаючій стороні велика подяка за забезбечення такої поїздки . Хлопцям які підготували та дали сильний виступ у штормових умовах поклон - МОЛОДЦІ ! Сєру Дюкоффу - особисте за пізнавальну доповідь ! ) ящо не помиляюсь ЦЕ ПЕРША В ІСТОРІЇ ФОРУМУ конструктивна доповідь !
Вибачте я так зрозумів. що наші спортсмени даремно полетіли в штати і там не має чому повчитись. Ну от дивіться парашути не відкрились в трьох компетіторів -негативний результат це теж результат і досвід. тепер є над чим працювати. Гадаю що наші хлопці підійшли вечерком в номер до Джона чи Стівена і за чаркою самогонки у них це називається віскі - вияснили , чому уних Окей. Окей І Окей в класі S3A ?
corvet
Сообщения: 107
Зарегистрирован: 13 дек 2013, 10:29
Контактная информация:

Re: Матчева зустріч "Україна-США" 2019

Сообщение corvet »

Benedio писал(а)::roll: Я мав на увазі, що потрібно обкатувати клас S12 на наших внутрішніх змаганнях. Це і є свого роду вишкіл-навчання,тренінг. І нагадую , я просив телерантно, не боляче, лагідно.
зрозуміло
corvet
Сообщения: 107
Зарегистрирован: 13 дек 2013, 10:29
Контактная информация:

Re: Матчева зустріч "Україна-США" 2019

Сообщение corvet »

Benedio писал(а):Вибачте я так зрозумів. що наші спортсмени даремно полетіли в штати
Ви зрозуміли по своїму .я вважаю зовсім по іншому , навіть не за ціею версіею що ви написали . Замість слів О,кей в українській е слово - Добре ! , по суті я про це .
Про поїздку я написав свое бачення , якщо уважно читали після літер "P.S."
zenite
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 21 авг 2013, 15:03
Контактная информация:

Re: Матчева зустріч "Україна-США" 2019

Сообщение zenite »

corvet писал(а): Замість слів О,кей в українській е слово - Добре !
Навряд чи американський начальник старту використовував слово "Добре" :) .
Втім, я про інше - в 2022 році на Чемпіонаті світу в США доведеться використовувати такі самі двигуні, як було на цій зустрічі. Готуватися (морально) вже можна...
corvet
Сообщения: 107
Зарегистрирован: 13 дек 2013, 10:29
Контактная информация:

Re: Матчева зустріч "Україна-США" 2019

Сообщение corvet »

zenite писал(а):Навряд чи американський начальник старту використовував слово "Добре" :) .
Втім, я про інше - в 2022 році на Чемпіонаті світу в США доведеться використовувати такі самі двигуні, як було на цій зустрічі. Готуватися (морально) вже можна...
За 4ре не повних роки можна і на зниклих прадавніх мовах вивчити де які команди , важливо щоб ми не губили саміх себе ( якусь невеличку чемність ) у "рожевих" поривах своїх думо-звершень , якщо йдеться по 22й рік . "Фільтрація" команди яка пройшла напередодні поїздки явно показуе що такі сюрпризи вже не новина , не зважаючи на знання літер іноземного алфавіту .Тому прийняти до уваги що з припустимо з 10ти підготовлених спортсменів можуть проїхати по факту 2а лише піонери (...от захотіли і не пустили ) , і не які зусилля не допоможуть .... це вже можна констатувати .
zenite
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 21 авг 2013, 15:03
Контактная информация:

Re: Матчева зустріч "Україна-США" 2019

Сообщение zenite »

corvet писал(а): і не які зусилля не допоможуть .... це вже можна констатувати .
Не факт. Одна справа - "зустріч" (власне - приватно зорганізований захід), інша - Чемпіонат світу і національна команда держави, що туди їде брати участь.
KarpluK
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 21 янв 2014, 21:57
Контактная информация:

Re: Матчева зустріч "Україна-США" 2019

Сообщение KarpluK »

Цього року чемпіонат Світу з вільнолітаючих ... Команда виробляла візи - всім молодим відмовили :evil:
Gensec
Администратор
Сообщения: 491
Зарегистрирован: 11 июл 2013, 12:12
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Матчева зустріч "Україна-США" 2019

Сообщение Gensec »

KarpluK писал(а):Цього року чемпіонат Світу з вільнолітаючих ... Команда виробляла візи - всім молодим відмовили :evil:
Тут треба мати повну інформацію які вони подавали документи. Чи брали вони лиса у Міністерстві спорту, чи Міністерстві закордонних справ, якого вигляду було запрошення, хто організовує захід...
Чемпіонат світу це не Матчева зустріч двох країн, тут є можливість використовувати багато державних ресурсів.

По нашим спортсменам ми вже знаємо чому так вийшло, але це вже не для форуму.
Генеральный секретарь Федерации ракетомодельного спорта Украины
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя