КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2016 рік

Обговорення питань пов'язаних з усіма національними змаганнями (крім міжнародних)
Ответить
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2016 рік

Сообщение VOLKANOFF »

Шановні колеги до Вашою уваги пропонується проект календарного плана на 2016 рік. Пропозиції та зауваження приймаються до 12.00 23.10.2015
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Последний раз редактировалось VOLKANOFF 13 ноя 2015, 18:20, всего редактировалось 1 раз.
Benedio
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 12:48
Контактная информация:

Re: КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2016 рік

Сообщение Benedio »

Пропоную Чемп.України провести у м.Львові. Пряме сполучення з любого обласного центру залізницею. Привикнути і частково адаптувати свої літадла до регіональної погоди та до льотного поля Чемп. Світу планується саме тут . Ось така моя пропозиція. Рапалюк Б.
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Re: КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2016 рік

Сообщение VOLKANOFF »

Пропозиція, Богдане не погана, але хто буде готувати все для проведення ЧУ? Стартове обладнання, оргтехніку, транспортне забезпечення, взагалі всю необхідну інфроструктуру? Якщо проводити у Львові, то хто сплатить проїзд, проживання, харчування визивним суддям? Питань забагато, тобі не здається? Я вже мав можливість бачити "допомогу" Львівського ТСОУ при проведені першого етапу Кубка України.Якщо всі питання вирішите, то я думаю Бюро Президії підтримує цю пропозицію! Мені здається що на сьогодняшний розвиток ракетомодельного спорту в Україні проведення ЧУ в Дніпропетровську є досить демократичним варіантом з точки зору фінансових витрат усіма учасниками змагань. До цього часу таким місцем був Чемер, але з відомих причин ми мусили перенести ЧУ до Дніпропетровська.
zenite
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 21 авг 2013, 15:03
Контактная информация:

Re: КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2016 рік

Сообщение zenite »

2-5 червня в Шостці - "Кубок Кожедуба". Прошу виправити.
Benedio
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 12:48
Контактная информация:

Re: КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2016 рік

Сообщение Benedio »

VOLKANOFF писал(а):Пропозиція, Богдане не погана, але хто буде готувати все для проведення ЧУ? Стартове обладнання, оргтехніку, транспортне забезпечення, взагалі всю необхідну інфроструктуру? Якщо проводити у Львові, то хто сплатить проїзд, проживання, харчування визивним суддям? Питань забагато, тобі не здається? Я вже мав можливість бачити "допомогу" Львівського ТСОУ при проведені першого етапу Кубка України.Якщо всі питання вирішите, то я думаю Бюро Президії підтримує цю пропозицію! Мені здається що на сьогодняшний розвиток ракетомодельного спорту в Україні проведення ЧУ в Дніпропетровську є досить демократичним варіантом з точки зору фінансових витрат усіма учасниками змагань. До цього часу таким місцем був Чемер, але з відомих причин ми мусили перенести ЧУ до Дніпропетровська.
Ну щож , буде як було .Я розумію і сприймаю , забираю свою пропозицію.
Smolianko
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 20:26
Контактная информация:

Re: КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2016 рік

Сообщение Smolianko »

Згідно проекту плану 2016 відбір до збірної в S-8-D відбудеться і три єтапи ВсеукраЇнстькі , Чемпионат , Збори НТЗ . Чи правильно я зрозумів ?
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Re: КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2016 рік

Сообщение VOLKANOFF »

Відповідь на своє запитання знайдеш в розділі "Збірна України"
Bandera
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 11 июл 2014, 09:59
Контактная информация:

Re: КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2016 рік

Сообщение Bandera »

Я хочу зачипити одне шкурне питання.Я розумію що викличу деукого вогонь на себе.Але якщо ми це питання не вирішимо раз і на завжди то будемо (чого бідні-бо дурні, а чого дурні-бо бідні).Я маю на увазі( визовних) суддів і (підкідишів).Як проходить іх виклик і оплата.Хто контролює цей процес.Наскільки я знаю як правило ці судді приіздять від команди-де повністю оплочені-повторно оплочуються за рахунок спортсменів,здаючи вам-організаторам- копію білетів за проізд а не оригінали, а команда яку він представляє чи мавби представляти,заявляє ,що скільки ми можемо давати суддів, внаслідок чого бракує стартових суддів і фінансів.Якщо це оплачує спонсор,і він свідомо це робить то це нормально,а якщо ні то викликає проблеми.Хотілобся побачити відкликі відносно цього питання.Бо за цим стоять зовсім не малі кошти,бо декому щей зберігають середній заробіток.
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 7 гостей