Чемпионат мира 2016 в Украине

Обговорення підготовки та проведення Чемпіонату світу з ракетомодельного спорту в 2016 році
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Чемпіонат світу 2016

Сообщение VOLKANOFF »

Україна, як країна організатор проведення Чемпіонату світу в 2016 року(Львів, 22-30 серпня ) взяла на себе ініциативу в рамках цих змагань провести відкриті міжнародні змагання в класі S 2 P. Була подана в FAI відповідна заява. 24 серпня до обіду буде розіграна командно-особиста першість серед дорослих та юніорів. Клас дуже цікавий з технічної точки зору і має привабливість для глядачів та потенційних спонсорів. Україна має намір підготувати дорослу та юнацьку команду. Наш партнер, Корпорація "Ноосфера" фінансово підтримує підготовку трьох дорослих та трьох юніорів для участі в вищеназванних змаганнях.Тому маємо на Чемпіонаті України відібрати найкращих.
Benedio
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 12:48
Контактная информация:

Re: Чемпіонат світу 2016

Сообщение Benedio »

Щоце таке S2P .Мабуть висотка із стандартним вантажем.? Колись бачив, як запускали яйця на висоту польоту плюс посадка на парашюті . Головна фішка-яйце повинно бути не ушкодженим. Мабуть клас не є чемпіонатним , але досить видовищний. Прошу розтолкувати -як, куда і скільки.З повагою до всіх . :roll:
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Re: Чемпіонат світу 2016

Сообщение VOLKANOFF »

Суть в цьому класі полягає в тому, що учасник змагань має запустити модель на висоту, максимально наближену до 300 метрів і за одну хвилину опустити її на землю з непошкодженним вантажем. Модель має бути одна на три тури, можна використовувати двигуни з любим сумарним імпульсом, розміри моделі не мають значення. В якості корисного вантажу - яйце, або крихкий контейнер відповідних розмірів та ваги.Система порятунку-люба. Забороняється зовнішне дістанційне керування польотом. Розбивший яйце, дискваліфіковується на любому етапі змагань. Є формула, за якою нараховуються бали. Більш детальну інформацію можно знайти: розділ "Чемпионат Европы 2015 в Украине"---"Кодекс FAI. Том ABR. 2015 рік"---"Спортивний кодекс FAI"-- Параграф 6.2.(сторінка 34).
Krup
Сообщения: 226
Зарегистрирован: 22 июл 2013, 11:47
Контактная информация:

Re: Чемпіонат світу 2016

Сообщение Krup »

А как будет измерятся высота? И остальные подробности этого класса будьте добры - изложите в отдельном сообщении. И тада ясность в радостных умах украинских ракетомоделистов-авангардистов будет дана к обработке.
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Re: Чемпіонат світу 2016

Сообщение VOLKANOFF »

Висота вимІрюється альтіметром.
можно знайти на нашому ФОРУМІ: розділ "Чемпионат Европы 2015 в Украине"---"Кодекс FAI. Том ABR. 2015 рік"---"Спортивний кодекс FAI"-- Параграф 6.2.(сторінка 34).
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Re: Чемпіонат світу 2016

Сообщение VOLKANOFF »

zenite писал(а):Соромлюсь спитати - навіщо дві однакові теми відкрито?
Перший бюлетень до ЧС вже маємо? Чи не час його тут викласти?
Тему вже закрито- то вишло помилково. Бюлетень "1" можно буде викласти після його затвердженя в FAI.
corvet
Сообщения: 107
Зарегистрирован: 13 дек 2013, 10:29
Контактная информация:

Re: Чемпіонат світу 2016

Сообщение corvet »

VOLKANOFF писал(а):Суть в цьому класі полягає в тому, що учасник змагань має запустити модель на висоту, максимально наближену до 300 метрів і за одну хвилину опустити її на землю з непошкодженним вантажем. Модель має бути одна на три тури, можна використовувати двигуни з любим сумарним імпульсом, розміри моделі не мають значення.
Будь ласка надрукуйте правила цього класу без усіляких посилань до кодексу - це змінить "сухість" інформації та наглядно покаже про що йдеться , і приклади чи приклад конструкції ,щоб було від чого відштовхуватись . Мені надійшов дзвінок із запитанням про класи двигунів які використовуються в данному класі моделей ,дзвінок завершився вкрай неприємно зовсім з іншого питання яке було ініційоване телефонуючим!.
Последний раз редактировалось corvet 30 ноя 2015, 19:17, всего редактировалось 1 раз.
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Re: Чемпіонат світу 2016

Сообщение VOLKANOFF »

Я дуже вибачаюсь, але користувач "Corvet", що не може на нашому форумі згідно тієї ссилки,що була надана знайти потрібну інформацію? Я так думаю, якщо це цікаво, то можна тричі натиснути на клавішу компьютера. На жаль я особисто поки не уявляю собі конструкцію, бо ніколи не брав участі у змаганнях такого сорту. Але мені чомусь здається, що найближчим часом ми побачимо цікаві ідеї в цьому напрямку.
І ще: якщо будуть виникати намагання протягнути на форум політичні теми-будемо видаляти! Пішіть будь ласка особисто тому з ким хочете поспілкуватись. Не треба виходити за рамки теми ФОРУМУ!!!
Дякую всіх моделярів за розуміння.
corvet
Сообщения: 107
Зарегистрирован: 13 дек 2013, 10:29
Контактная информация:

Re: Чемпіонат світу 2016

Сообщение corvet »

VOLKANOFF писал(а):Я дуже вибачаюсь, але користувач "Corvet", що не може на нашому форумі згідно тієї ссилки,що була надана знайти потрібну інформацію?
Ви трохи не зрозуміли питання , за для уникнення питань не з моєї сторони , а для "де яких" хто не в змозі цьго зробити самотужки , подзвонити до видавача цієї інформації ( стосовно класса ракет ) , чи поцікавитись і натиснути ссилку на сайті .
Последний раз редактировалось corvet 30 ноя 2015, 19:15, всего редактировалось 2 раза.
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Re: Чемпіонат світу 2016

Сообщение VOLKANOFF »

Маємо те що маємо...
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 3 гостя