ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ 2018

Обговорення питань пов'язаних з усіма національними змаганнями (крім міжнародних)
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Re: ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ 2018

Сообщение VOLKANOFF »

Шановні колеги!
У зв'язку з тим що Чернігівський ОЦНТТУМ фактично відмовився прийняти ВЗУМ в період 08-14 травня 2018 року посилаючись на організаційні труднощі, змагання в цей період часу проводитись не будуть.
Зараз ведуться перемовини УДЦПО з Мінстерством освіти про підписання Наказу про проведення ВЗУМ в нові строки - з 14 по 20 травня 2018 року. Існує висока вирогідність підписання такого Наказу.Тому прошу поки не купувати білети, а чекати. Як тільки буде підписаний Наказ по Мінстерству освіти я відразу публікую на форумі виклик УДЦПО. Клуби, спортивні колективи, які не мають зв'язка з обласними департаментами освіти у себе на місцях, та до них не доходять виклики на Всеукраїнські змагання, але вони мають бажання та можливість приймати участь в таких заходах-пишіть мені на пошту. Для таких колективів зробимо окремий виклик з мокрою печаткою. :?
Antokhov
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 20 дек 2017, 12:03
Контактная информация:

Re: ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ 2018

Сообщение Antokhov »

Хмельницька обл. 1 тренер, 1 судья, 2 спортсмени (Оієнтовно :roll: )
Antokhov
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 20 дек 2017, 12:03
Контактная информация:

Re: ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ 2018

Сообщение Antokhov »

VOLKANOFF писал(а):Шановні колеги!
У зв'язку з тим що Чернігівський ОЦНТТУМ фактично відмовився прийняти ВЗУМ в період 08-14 травня 2018 року посилаючись на організаційні труднощі, змагання в цей період часу проводитись не будуть.
Зараз ведуться перемовини УДЦПО з Мінстерством освіти про підписання Наказу про проведення ВЗУМ в нові строки - з 14 по 20 травня 2018 року. Існує висока вирогідність підписання такого Наказу.Тому прошу поки не купувати білети, а чекати. Як тільки буде підписаний Наказ по Мінстерству освіти я відразу публікую на форумі виклик УДЦПО. Клуби, спортивні колективи, які не мають зв'язка з обласними департаментами освіти у себе на місцях, та до них не доходять виклики на Всеукраїнські змагання, але вони мають бажання та можливість приймати участь в таких заходах-пишіть мені на пошту. Для таких колективів зробимо окремий виклик з мокрою печаткою. :?
Приносим извинения, но Вам запрещено использовать данную возможность. Возможно, Вы недавно зарегистрировались на форуме, или Вам необходимо проявить больше активности, чтобы соответствующие права стали доступны.

Мені потрібен виклик але неможу вам написати :?
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Re: ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ 2018

Сообщение VOLKANOFF »

Безпосередньо в цьому розділі буде опубліковано виклик УДЦПО, як тільки йього буде підписано: наказ про проведенення ВЗУМ з ракетомодельного спорту серед УМ та ЮР зараз на підписанні в МОН.Скоріш за все з'явится 13.04., у крайньому випадку в понеділок 16.04.
Prydannikov
Сообщения: 175
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 18:42
Контактная информация:

Re: ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ 2018

Сообщение Prydannikov »

Шановні колеги! Нова інформація що до харчування, проживання на ВЗУМ у Чернігові.
Харчування - 100 грн доба
Проживання - 100 грн. доба,
Транспортний збір - 150 грн (орієнтовно) з людини за всі змагання.
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Re: ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ 2018

Сообщение VOLKANOFF »

Шановні колеги!До Вашої уваги виклик УДЦПО на змагання ВЗУМ 2018 року. У разі винекнення питань звертайтесь до мене особисто.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Benedio
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 12:48
Контактная информация:

Re: ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ 2018

Сообщение Benedio »

Денис Приданников писал(а):Шановні колеги! Нова інформація що до харчування, проживання на ВЗУМ у Чернігові.
Харчування - 100 грн доба
Проживання - 100 грн. доба,
Транспортний збір - 150 грн (орієнтовно) з людини за всі змагання.
Скажіть ,будьте ласкаві, а суддям теж платити за транспортні видатки?
Prydannikov
Сообщения: 175
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 18:42
Контактная информация:

Re: ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ 2018

Сообщение Prydannikov »

Буде залежити від кількості учасників. Думаю, що всім потрібно буде сплатити транспортний збір.
Benedio
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 12:48
Контактная информация:

Re: ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ 2018

Сообщение Benedio »

Ів-Франківськ чотири особи-два школярика і двоє дорослих.
VOLKANOFF
Администратор
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 09 сен 2013, 16:50
Контактная информация:

Re: ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ 2018

Сообщение VOLKANOFF »

Денис Приданников писал(а):Буде залежити від кількості учасників. Думаю, що всім потрібно буде сплатити транспортний збір.
Судді ніяк не можуть платити транспортній збір-то є нонсенс. Вони приїздять обслуговувати змагання і з них ще брати транспортний збір? Щось ви хлопці перемудрували.Ви як безпосередні організатори проведення зобов'язані забезпечити всю суддівську колегію переїздом з готелю до місця проведення змагань .Інакше не буває.
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя