КУБОК УКРАЇНИ 2019

Обговорення питань пов'язаних з усіма національними змаганнями (крім міжнародних)
corvet
Сообщения: 107
Зарегистрирован: 13 дек 2013, 10:29
Контактная информация:

Re: КУБОК УКРАЇНИ 2019

Сообщение corvet »

У один проміжок часу загально по сумісних змаганнях можна , але не паралелити старти дорослих та дітей , щоб виключити "суддівські ями" , коли усі дорослі підуть змагатись у радіокерованих класах , а юні спортсмени лишаться без догляду та контролю на стартах . Або коли більшість дорослих спортсменів буде на пошуках у полі у поточну погоду . Включити обов,язково до начальника старту досвіченого помічника ( з другого регіону , тобто щоб виключити ЗАЦІКАВЛЕННІСТЬ у "притриманнях" або без черги випуску "своїх" спортсменів ) який записуе послідовність готовності спортсменів у зонах у поточну погоду , тобто підвищити до бездоганного вигляду об,ективність стартів змагань . У зонах теж зробити таке собі удосконалення яке ой-йо-йо-йой як показав ЧЕ у Румунії мае сенс не аби який важливий ,сказав би що який саме регулюе загальні результати змагань , це хронометраж !!! з,являеться ці "маленькі судді" , мають гіганський вплив на загальні результати, більш ніж начальник змагань по факту ! Пропоную ввести таке удосконалення : якщо у пару суддів хронометристів попадае "матёрий" дядько-спортсмен ,або керівник , в парі з ним повинен бути такий самий по рівню досвіченості та статусу ,але з іншого регіону , це дуже важливо ! тобто виключити парування типу "МИША-КІТ" :D , коли один записав чи ні "як треба" результат, другому до...медалі Сера Дюкоффа ) , ( хто в темі зрозуміе ) ).
Bedovskyy
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 16 янв 2017, 09:36
Контактная информация:

Re: КУБОК УКРАЇНИ 2019

Сообщение Bedovskyy »

Я на мене,кубок повинен бути.Етапи кубку для того і проводяться щоб спортсмен вибирав де йому краще виступати.Необхідно його включати до рейтингу відбору до збірної.В цьому повинні бути зацікавлені не тільки спортсмени, а і керівники осередків.Треба не жалітися на нестачу часу,грошей,чи бажання щось робити.На одного спортсмена можна знайти кошти (дивіться положення про кубок).Етапи повинні проводитись окремо від усіх змагань національного рівня.Якщо є можливість, проводити їх у регіонах разом з місцевими змаганнями. На скільки я знаю,Ніхто ні кого не примушує проводити ці етапи.Календар загань затверджується на загальних зборах федерації.Так давайте виконувати свої ж рішення,та допомогати один одному.А докладніше ,кому цікаво, на семінарі.
Benedio
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 15 июл 2013, 12:48
Контактная информация:

Re: КУБОК УКРАЇНИ 2019

Сообщение Benedio »

Хочу запропонувати вельми шановному панству такий варіант: Провести Кубок України паралельно з Всеукраїнськими змаганнями школярів.? Можна продовжити старти на один два дні . Включити тільки класи моделей вільного льоту і S8D/P Як вам така пропозиція?
zenite
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 21 авг 2013, 15:03
Контактная информация:

Re: КУБОК УКРАЇНИ 2019

Сообщение zenite »

Benedio писал(а): 22 окт 2019, 07:08 Хочу запропонувати вельми шановному панству такий варіант: Провести Кубок України паралельно з Всеукраїнськими змаганнями школярів.? Можна продовжити старти на один два дні . Включити тільки класи моделей вільного льоту і S8D/P Як вам така пропозиція?
На мою думку, Кубок треба проводити окремо. Спортсмени повинні налаштовувати себе саме на перемогу в Кубку і готуватися саме до нього. Якщо це потрібно, дійсно, а не задля окозамилювання.
Bedovskyy писал(а): 21 окт 2019, 20:29 Я на мене,кубок повинен бути.Етапи кубку для того і проводяться щоб спортсмен вибирав де йому краще виступати.Необхідно його включати до рейтингу відбору до збірної.
Перемога в етапах дає право на отримання звання "Майстер спорту"... А чи дійсно це відображає рівень майстерності спортсмена, який вибрав "де йому краще виступати"? Та переміг там півтора десятка початківців? Кому очі замилюємо - самі собі?
Тому й наголошую - окремі змагання, куди дійсно приїдуть ті, хто хоче довести, що він кращий.
Krup
Сообщения: 226
Зарегистрирован: 22 июл 2013, 11:47
Контактная информация:

Re: КУБОК УКРАЇНИ 2019

Сообщение Krup »

А давайте проводить соревы МС-экспресс - три раза пустил и стал мастером. А можно ещё делать одновременный старт и победителю - звание МС. Кубок Ветеранов не получился. Кубок экспресс МС подтянутся люди и про деньги вспоминать не будут, окупится.
Gensec
Администратор
Сообщения: 492
Зарегистрирован: 11 июл 2013, 12:12
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: КУБОК УКРАЇНИ 2019

Сообщение Gensec »

Голосування завершено. Всі хто хотів проголосувати зробили це.
Є дві пропозиції, які набрали по 4 голоси, обговоримо їх на семінарі.

За результатами голосування маємо такі данні:
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Генеральный секретарь Федерации ракетомодельного спорта Украины
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 4 гостя