NASA залучило компанію українського бізнесмена Firefly Aerospace

Расскажите о своих интересных событиях, которые произойдут или прошли у Вас и не подошли под тематические форумы
Ответить
Pantus
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 09 дек 2019, 10:45
Откуда: Україна, м. Бердянськ
Контактная информация:

NASA залучило компанію українського бізнесмена Firefly Aerospace

Сообщение Pantus »

Національне аерокосмічне агентство США (NASA) обрало компанію Firefly Aerospace, яка належить українському бізнесмену Максу Полякову, для космічної програми “Артеміда”. Ця програма, серед іншого, передбачає висадку астронавтів на Місяць.
Про це повідомили на сайті NASA.

Компанія Firefly Aerospace відповідатиме за доставку корисного вантажу, зокрема за запуск ракети із Землі, посадку на Місяць та інші операції під час місії.

На виконання завдань NASA виділило Firefly приблизно 93,3 мільйона доларів. Для втілення першої доставки у космос на замовлення американського агентства Firefly Aerospace використає свій посадковий апарат Blue Ghost.

У NASA зазначили, що американсько-українська компанія буде відправляти корисні вантажі для досліджень місячного ґрунту, теплових властивостей Місяця та його магнітного поля, а також тестування технології забору зразків.

У Firefly Aerospace вже заявили, що раді працювати з NASA: “Хвилюючий день для команди у Firefly! Ми будемо доставляти корисні вантажі NASA на Місяць, використовуючи наш місячний посадковий апарат Blue Ghost”.
https://prm.ua/nova-vysadka-liudey-na-m ... aerospace/
https://www.nasa.gov/press-release/nasa ... ry-in-2023
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 5 гостей