Склад збірної України з ракетомодельного спорту
Збірна 2023
Керівник делегації/Суддя
Хміль Денис
Регіон:м. Київ
Дата народження: 07.09.87
Дорослі спортмени
Труш Сергій
Регіон:Чернігівська обл.
Дата народження: 22.10.86
Радченко Олександр
Регіон:Чернігівська обл.
Дата народження: 02.06.03
Петрух Антон
Регіон:Чернігівська обл
Дата народження: 05.07.01
Литвиненко Віктор
Регіон:Херсонська обл.
Дата народження: 18.10.97
Хміль Ольга
Регіон:м. Київ
Дата народження: 28.07.93
Спортсмени юніори
Примушко Андрій
Регіон:Чернігівська обл.
Дата народження: 27.11.05
Мозок Денис
Регіон:Сумська обл.
Дата народження: 05.06.05
Струзман Родіон
Регіон:Дніпропетровська обл.
Дата народження: 11.07.05
Дубровний Михайло
Регіон:Чернігівська обл.
Дата народження: 27.10.06
Кирієнко Іван
Регіон:Чернігівська обл.
Дата народження: 02.11.06
Лугина Артем
Регіон:Сумська обл.
Дата народження: 02.06.09
Фісун Софія
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 08.06.08
Збірна 2021
Тренер/керівник делегації
Волканов Ігор
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 26.02.61
Тренери/Помічники
Палагута Юрій
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 21.05.51
Сердюков Сергій
Регіон: Донецька обл.
Дата народження: 30.12.53
Судді
Приданніков Денис
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 11.07.74
Хміль Денис
Регіон: м. Київ
Дата народження: 07.09.87
Смоляков Дмитро
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 26.02.89
Спортсмени
Труш Сергій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 22.10.86
Лавриненко Максим
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 31.08.89
Журавльов Владислав
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 28.07.00
Сидоренко Віталій
Регіон: Херсонська обл.
Дата народження: 12.03.83
Івченко Степан
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 03.06.90
Петренко Андрій
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 27.09.92
Синєлиций Олександр
Регіон: Полтавська обл.
Дата народження: 01.11.86
Струк Вадим
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 25.12.86
Рапалюк Богдан
Регіон: Івано-Франківська обл.
Дата народження: 24.10.58
Юніори
Примушко Андрій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 27.11.05
Кезенов Єгор
Регіон: Херсонська обл.
Дата народження: 17.04.03
Радченко Олександр
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 02.06.03
Мозок Денис
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 05.06.05
Бабякін Роман
Регіон: Херсонська обл.
Дата народження: 16.10.02
Струзман Родіон
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 11.07.05
Дубровний Михайло
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 27.10.06
Кирієнко Іван
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 02.11.06
Збірна 2019
Тренери
Волканов Ігор
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 26.02.61
Панахно Володимир
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 10.12.61
Судді
Мележик Вячеслав
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 18.03.71
Ковальов Віктор
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 14.04.54
Помічники
Палагута Юрій
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 21.05.51
Спортсмени
Труш Сергій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 22.10.86
Лавриненко Максим
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 31.08.89
Шуляк Сергій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 13.04.88
Сидоренко Віталій
Регіон: Херсонска обл.
Дата народження: 12.03.83
Івченко Степан
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 03.06.90
Сердюков Сергій
Регіон: Донецка обл.
Дата народження: 30.12.53
Синєлиций Олександр
Регион: Полтавська обл.
Дата народження: 01.11.86
Струк Вадим
Регион: Чернігівська обл.
Дата рождения: 25.12.86
Литвиненко Виктор
Регіон: Херсонська обл.
Дата народження: 18.10.97
Богдан Рапалюк
Регіон: Івано-Франківська обл.
Дата народження: 24.10.58
Юніори
Білобородов Олександр
Регіон: Днніпропетровська обл.
Дата народження: 01.12.03
Примушко Андрій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 27.11.05
Чиж Владислав
Регіон: Сумська обл.
Дата Народження: 02.04.03
Кезенов Єгор
Регіон: Херсонська бл.
Дата народження: 17.04.03
Радченко Олександр
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 02.06.03
Пархоменко Богдан
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 10.11.04
Соловйов Єгор
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 21.04.04
Мележик Вероніка
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 19.06.03
Збірна 2018
Тренери
Волканов Ігор
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 26.02.61
Судді
Сидоренко Віталій
Регіон: Херсонська обл.
Дата народження: 02.03.83
Панахно Володимир
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 10.12.61
Помічники
Хміль Денис
Регіон: м. Київ
Дата народження: 07.09.87
Палагута Юрій
Регион: Сумська обл.
Дата рождения: 21.05.51
Спортсмени
Труш Сергій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 22.10.86
Гахов Олег
Регіон: Харківська обл.
Дата народження: 04.02.73
Лавриненко Максим
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 31.08.89
Шуляк Сергій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 13.04.88
Івченко Степан
Регион: Чернігівська обл.
Дата народження: 03.06.90
Синєлиций Олександр
Регіон: Полтавська обл.
Дата народження: 01.11.86
Пушкар Микола
Регіон:Дніпропетровська обл.
Дата народження: 30.01.70
Байбіков Сергій
Регіон:Херсонська обл.
Дата народження: 11.01.74
Литвиненко Віктор
Регіон: Херсонська обл.
Дата народження: 18.10.97
Бакеренков Андрій
Регіон: Херсонська обл.
Дата народження: 08.09.99
Юніори
Журавльов Владислав
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 28.07.00
Гладкий Ігор
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 18.03.05
Ліпский Георгій
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 18.06.02
Бідовський Валерій
Регіон: Херсонська обл.
Дата народження: 03.03.00
Радченко Олександр
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 02.06.03
Іванець Роман
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 12.12.00
Петрух Антон
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 05.07.01
Мележик Вероника
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата рождения: 19.06.03
Збірна 2017
Тренери
Волканов Ігор
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 26.02.61
Судді
Хміль Денис
Регіон: м. Київ
Дата народження: 07.09.87
Панахно Володимир
Регіон:Чернігівська обл.
Дата народження: 10.12.61
Помічники
Палагута Юрій
Регіон:Сумська обл.
Дата народження: 21.05.51
Спортсмени
Труш Сергій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 22.10.86
Лашко Олександр
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 02.06.92
Лавриненко Максим
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 31.08.89
Шуляк Сергій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 13.04.88
Івченко Степан
Регион: Чернігівська обл.
Дата народження: 03.06.90
Синєлиций Олександр
Регіон: Полтавська обл.
Дата народження: 01.11.86
Пушкар Микола
Регіон:Дніпропетровська обл.
Дата народження: 30.01.70
Байбіков Сергій
Регіон:Херсонська обл.
Дата народження: 11.01.74
Сердюк Валерій
Регіон:Чернігівська обл.
Дата народження: 26.09.96
Проценко Кирило
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 17.11.97
Юніори
Журавльов Владислав
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 28.07.00
Смолянко Владислав
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 26.05.99
Сабаченков Єлізар
Регіон: Донецька обл.
Дата народження: 07.03.99
Бідовський Валерій
Регіон: Херсонська обл.
Дата народження: 03.03.00
Алхімов Олександр
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 02.10.99
Іванець Роман
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 12.12.00
Петрух Антон
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 05.07.01
Бакеренков Андрій
Регіон: Херсонська обл.
Дата народження: 08.09.99
Мележик Вероника
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата рождения: 19.06.03
Збірна 2016
Тренери
Ігор Волканов
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 26.02.61
Карплюк Володимир
Регіон: Львівська обл.
Дата народження: 16.07.82
Судді
Юрій Гапон
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 24.05.59
Олександр Головін
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 14.07.70
Володимир Панахно
Регіон:Чернігівська обл.
Дата народження: 10.12.61
Помічники
Палагута Юрій
Регіон:Сумська обл.
Дата народження: 21.05.51
Карплюк Iван
Регіон:Львівська обл.
Дата народження: 05.08.56
Спортсмени
Труш Сергій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 22.10.86
Лашко Олександр
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 02.06.92
Лавриненко Максим
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 31.08.89
Шуляк Сергій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 13.04.88
Гахов Олег
Регіон: Харківська обл.
Дата народження: 04.02.73
Івченко Степан
Регион: Чернігівська обл.
Дата народження: 03.06.90
Синєлиций Олександр
Регіон: Полтавська обл.
Дата народження: 01.11.86
Пушкар Микола
Регіон:Дніпропетровська обл.
Дата народження: 30.01.70
Костиря Олександр
Регіон:Дніпропетровська обл.
Дата народження: 18.11.96
Сердюк Валерій
Регіон:Чернігівська обл.
Дата народження: 26.09.96
Сидоренко Віталій
Регіон: Херсонська обл.
Дата народження: 02.03.83
Воробьйов Микола
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 09.09.52
Проценко Кирило
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 17.11.97
Юніори
Журавльов Владислав
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 28.07.00
Смолянко Владислав
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 26.05.99
Сабаченков Єлізар
Регіон: Донецька обл.
Дата народження: 07.03.99
Бідовський Валерій
Регіон: Херсонська обл.
Дата народження: 03.03.00
Іванець Вадим
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 01.06.98
Пітельгузов Антон
Регіон: Київська обл.
Дата народження: 11.04.98
Алхімов Олександр
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 02.10.99
Іванець Роман
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 12.12.00
Чебордак Дмитро
Регіон: Донецька обл.
Дата народження: 08.10.98
Кузнецов Борис
Регіон: Київська обл.
Дата народження: 14.12.08
Петрух Антон
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 05.07.01
Бакеренков Андрій
Регіон: Херсонська обл.
Дата народження: 08.09.99
Збірна 2015
Тренери
Ігор Волканов
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 26.02.61
Анатолій Волканов
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 28.06.83
Судді
Юрій Гапон
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 24.05.59
Олександр Головін
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 14.07.70
Володимир Панахно
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 10.12.61
Помічники
Палагута Юрій
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 21.05.51
Оліфіров Борис
Регіон:Дніпропетровська обл.
Дата народження: 21.12.97
Спортсмени
Труш Сергій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 22.10.86
Лашко Олександр
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 02.06.92
Лавриненко Максим
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 31.08.89
Шуляк Сергій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 13.04.88
Петренко Андрій
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 27.09.92
Висоцький Павло
Регіон: Житомирська обл.
Дата народження: 15.02.73
Гахов Олег
Регіон: Харківська обл.
Дата народження: 04.02.73
Трохименко Дмитро
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 11.10.89
Івченко Степан
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 03.06.90
Сінеліцій Олександр
Регіон: Полтавська обл.
Дата народження: 01.11.86
Байбіков Сергій
Регіон:Херсонська обл.
Дата народження: 11.01.74
Пушкар Миколай
Регіон:Дніпропетровська обл.
Дата народження: 30.01.70
Карплюк Володимир
Регіон:Львівська обл.
Дата народження: 16.07.82
Костиря Олександр
Регіон:Дніпропетровська обл.
Дата народження: 18.11.96
Сердюк Валерій
Регіон:Чернігівська обл.
Дата народження: 26.09.96
Юніори
Журавльов Владислав
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 28.07.00
Осетров Денис
Регіон: Полтавська обл.
Дата народження: 24.12.99
Проценко Кирило
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 17.11.97
Смолянка Владислав
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 26.05.99
Зайцев Олег
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 11.06.97
Сабаченков Єлізар
РегіонДонецька обл.
Дата народження: 07.03.99
Літвиненко Віктор
РегіонХерсонська обл.
Дата народження: 18.10.97
Бідовський Валерій
РегіонХерсонська обл.
Дата народження: 03.03.00
Іванець Вадим
РегіонЧернігівська обл.
Дата народження: 01.06.98
Чиж Владислав
РегіонCумська обл.
Дата народження: 02.04.03
Пітельгузов Антон
РегіонКиївська обл.
Дата народження: 11.04.98
Збірна 2014
Тренери
Ігор Волканов
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 26.02.61
Денис Пріданніков
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 11.07.74
Судді
Юрій Гапон
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 24.05.59
Олександр Головін
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 14.07.70
Володимир Панахно
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 10.12.61
Помічники
Кондратьєв Дмитро
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 10.08.81
Палагута Юрій
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 21.05.51
Ліповік Іван
Регіон: Київська обл.
Дата народження: 13.02.59
Спортсмени
Труш Сергій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 22.10.86
Лашко Олександр
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 02.06.92
Лавриненко Максим
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 31.08.89
Шуляк Сергій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 13.04.88
Петренко Андрій
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 27.09.92
Висоцький Павло
Регіон: Житомирська обл.
Дата народження: 15.02.73
Гахов Олег
Регіон: Харківська обл.
Дата народження: 04.02.73
Трохименко Дмитро
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 11.10.89
Івченко Степан
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 03.06.90
Сінеліцій Олександр
Регіон: Полтавська обл.
Дата народження: 01.11.86
Юніори
Головін Олександр
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 22.03.99
Журавльов Владислав
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 28.07.00
Осетров Денис
Регіон: Полтавська обл.
Дата народження: 24.12.99
Проценко Кирило
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 17.11.97
Сердюк Валерій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 26.09.96
Смолянка Владислав
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 26.05.99
Шако Олексій
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 24.03.97
Зайцев Олег
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 11.06.97
Збірна 2013
Тренери
Ігор Волканов
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 26.02.61
Денис Пріданніков
Регіон:Чернігівська обл.
Дата народження: 11.07.74
Судді
Юрій Гапон
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 24.05.59
Олександр Головін
Регіон: Дніпропетровська обл.
14.07.70
Володимир Панахно
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 10.12.61
Помічники
Максимова Ольга
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 18.09.87
Палагута Юрий
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 21.05.51
Спортсмени
Труш Сергій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 22.10.86
Лашко Олександр
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 02.06.92
Лавриненко Максим
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 31.08.89
Шуляк Сергій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 13.04.88
Смолянко Віталій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 13.03.69
Висоцький Павло
Регіон: Житомирська обл.
Дата народження: 15.02.73
Гахов Олег
Регіон: Харківська обл.
Дата народження: 04.02.73
Юніори
Головін Олександр
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 22.03.99
Таран Роман
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 17.08.96
Оліфіров Борис
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 21.12.97
Проценко Кирило
Регіон: Дніпропетровська обл.
Дата народження: 17.11.97
Сердюк Валерій
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 26.09.96
Муха Роман
Регіон: Львівська обл.
Дата народження: 11.01.95
Шако Олексій
Регіон: Сумська обл.
Дата народження: 24.03.97
Зайцев Олег
Регіон: Чернігівська обл.
Дата народження: 11.06.97
Досягнення збірної
Рік | Особистий залік | Командний залік | Подія | ||||||||||||||||||||||||||||||
2019 |
|
|
Чемпіонат Європи | ||||||||||||||||||||||||||||||
2018 |
|
|
Чемпіонат світу | ||||||||||||||||||||||||||||||
2017 |
|
|
Чемпіонат Європи | ||||||||||||||||||||||||||||||
2016 |
|
|
Чемпіонат світу | ||||||||||||||||||||||||||||||
2015 |
|
|
Чемпіонат Європи | ||||||||||||||||||||||||||||||
2014 |
|
|
Чемпіонат Світу | ||||||||||||||||||||||||||||||
2013 |
|
|
Чемпіонат Європи | ||||||||||||||||||||||||||||||
2012 |
|
|
Чемпіонат світу | ||||||||||||||||||||||||||||||
2010 |
|
|
Чемпіонат світу | ||||||||||||||||||||||||||||||
2007 |
|
|
Чемпіонат Азії | ||||||||||||||||||||||||||||||
2006 |
|
|
Чемпіонат світу | ||||||||||||||||||||||||||||||
2004 |
|
|
Чемпіонат світу | ||||||||||||||||||||||||||||||
2000 |
|
|
Чемпіонат світу | ||||||||||||||||||||||||||||||
1998 |
|
|
Чемпіонат світу | ||||||||||||||||||||||||||||||
1997 |
|
|
Всесвітні авіаційні ігри | ||||||||||||||||||||||||||||||
1995 |
|
Чемпіонат Європи | |||||||||||||||||||||||||||||||
1994 |
|
|
Чемпіонат світу | ||||||||||||||||||||||||||||||
1993 |
|
|
Чемпіонат Європи | ||||||||||||||||||||||||||||||
1992 |
|
|
Чемпіонат світу |