УКР
FAI Noosphere
/ Склад збірної України з ракетомодельного спорту

Склад збірної України з ракетомодельного спорту

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
Згідно з результатами виступу на Чемпіонаті світу 2016 збірна виборола абсолютну першість у командному заліку серед дорослих.
Дорослі
3 золоті медалі
4 срібні медалі
2 бронзові медалі
Юніори
2 золоті медалі
1 срібна медаль
1 бронзова медаль

Збірна 2017

Тренери

Ігор Волканов

Ігор Волканов

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 26.02.61

Судді

Денис Хміль

Denis Khmil

Регіон: м. Київ

Дата народження: 07.09.87

Володимир Панахно

Володимир Панахно

Регіон:Чернігівська обл.

Дата народження: 10.12.61

Помічники

Палагута Юрій

Палагута Юрій

Регіон:Сумська обл.

Дата народження: 21.05.51

Спортсмени

Труш Сергій

Труш Сергій

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 22.10.86

Лашко Олександр

Лашко Олександр

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 02.06.92

Лавриненко Максим

Лавриненко Максим

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 31.08.89

Шуляк Сергій

Шуляк Сергій

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 13.04.88

Гахов Олег

Гахов Олег

Регіон: Харківська обл.

Дата народження: 04.02.73

Івченко Степан

Івченко Степан

Регион: Чернігівська обл.

Дата народження: 03.06.90

Синєлиций Олександр

Синєлиций Олександр

Регіон: Полтавська обл.

Дата народження: 01.11.86

Пушкар Микола

Пушкар Микола

Регіон:Дніпропетровська обл.

Дата народження: 30.01.70

Сердюк Валерій

Сердюк Валерій

Регіон:Чернігівська обл.
Дата народження: 26.09.96

Проценко Кирило

Проценко Кирило

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 17.11.97

Юніори

Журавльов Владислав

Журавльов Владислав

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 28.07.00

Сабаченков Єлізар

Сабаченков Єлізар

Регіон: Донецька обл.

Дата народження: 07.03.99

Бідовський Валерій

Бідовський Валерій

Регіон: Херсонська обл.

Дата народження: 03.03.00

Алхімов Олександр

Алхімов Олександр

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 02.10.99

Іванець Роман

Іванець Роман

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 12.12.00

Петрух Антон

Петрух Антон

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 05.07.01

 Бакеренков Андрій

Бакеренков Андрій

Регіон: Херсонська обл.

Дата народження: 08.09.99

Мележик Вероника

Мележик Вероника

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата рождения: 19.06.03

Збірна 2016

Тренери

Ігор Волканов

Ігор Волканов

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 26.02.61

Карплюк Володимир

Карплюк Володимир

Регіон: Львівська обл.

Дата народження: 16.07.82

Судді

Юрій Гапон

Юрій Гапон

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 24.05.59

Олександр Головін

Олександр Головін

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 14.07.70

Володимир Панахно

Володимир Панахно

Регіон:Чернігівська обл.

Дата народження: 10.12.61

Помічники

Палагута Юрій

Палагута Юрій

Регіон:Сумська обл.

Дата народження: 21.05.51

Карплюк Iван

Карплюк Iван

Регіон:Львівська обл.

Дата народження: 05.08.56

Спортсмени

Труш Сергій

Труш Сергій

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 22.10.86

Лашко Олександр

Лашко Олександр

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 02.06.92

Лавриненко Максим

Лавриненко Максим

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 31.08.89

Шуляк Сергій

Шуляк Сергій

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 13.04.88

Гахов Олег

Гахов Олег

Регіон: Харківська обл.

Дата народження: 04.02.73

Івченко Степан

Івченко Степан

Регион: Чернігівська обл.

Дата народження: 03.06.90

Синєлиций Олександр

Синєлиций Олександр

Регіон: Полтавська обл.

Дата народження: 01.11.86

Пушкар Микола

Пушкар Микола

Регіон:Дніпропетровська обл.

Дата народження: 30.01.70

Костиря Олександр

Костиря Олександр

Регіон:Дніпропетровська обл.

Дата народження: 18.11.96

Сердюк Валерій

Сердюк Валерій

Регіон:Чернігівська обл.
Дата народження: 26.09.96

Сидоренко Віталій

Сидоренко Віталій

Регіон: Херсонська обл.

Дата народження: 02.03.83

Воробьйов Микола

Воробьйов Микола

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 09.09.52

Проценко Кирило

Проценко Кирило

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 17.11.97

Юніори

Журавльов Владислав

Журавльов Владислав

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 28.07.00

Смолянко Владислав

Смолянко Владислав

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 26.05.99

Сабаченков Єлізар

Сабаченков Єлізар

Регіон: Донецька обл.

Дата народження: 07.03.99

Бідовський Валерій

Бідовський Валерій

Регіон: Херсонська обл.

Дата народження: 03.03.00

Іванець Вадим

Іванець Вадим

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 01.06.98

Пітельгузов Антон

Пітельгузов Антон

Регіон: Київська обл.

Дата народження: 11.04.98

Алхімов Олександр

Алхімов Олександр

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 02.10.99

Іванець Роман

Іванець Роман

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 12.12.00

Чебордак Дмитро

Чебордак Дмитро

Регіон: Донецька обл.

Дата народження: 08.10.98

Кузнецов Борис

Кузнецов Борис

Регіон: Київська обл.

Дата народження: 14.12.08

Петрух Антон

Петрух Антон

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 05.07.01

 Бакеренков Андрій

Бакеренков Андрій

Регіон: Херсонська обл.

Дата народження: 08.09.99

Збірна 2015

Тренери

Ігор Волканов

Ігор Волканов

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 26.02.61

Волканов Анатолій

Анатолій Волканов

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 28.06.83

Судді

Юрій Гапон

Юрій Гапон

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 24.05.59

Олександр Головін

Олександр Головін

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 14.07.70

Володимир Панахно

Володимир Панахно

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 10.12.61

Помічники

Палагута Юрій

Палагута Юрій

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 21.05.51

Оліфіров Борис

Оліфіров Борис

Регіон:Дніпропетровська обл.

Дата народження: 21.12.97

Спортсмени

Труш Сергій

Труш Сергій

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 22.10.86

Лашко Олександр

Лашко Олександр

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 02.06.92

Лавриненко Максим

Лавриненко Максим

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 31.08.89

Шуляк Сергій

Шуляк Сергій

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 13.04.88

Петренко Андрій

Петренко Андрій

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 27.09.92

Висоцький Павло

Висоцький Павло

Регіон: Житомирська обл.

Дата народження: 15.02.73

Гахов Олег

Гахов Олег

Регіон: Харківська обл.

Дата народження: 04.02.73

Трохименко Дмитро

Трохименко Дмитро

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 11.10.89

Івченко Степан

Івченко Степан

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 03.06.90

Сінеліцій Олександр

Сінеліцій Олександр

Регіон: Полтавська обл.

Дата народження: 01.11.86

Байбіков Сергій

Байбіков Сергій

Регіон:Херсонська обл.

Дата народження: 11.01.74

Пушкар Миколай

Пушкар Миколай

Регіон:Дніпропетровська обл.

Дата народження: 30.01.70

Карплюк Володимир

Карплюк Володимир

Регіон:Львівська обл.

Дата народження: 16.07.82

Костиря Олександр

Костиря Олександр

Регіон:Дніпропетровська обл.

Дата народження: 18.11.96

Сердюк Валерій

Сердюк Валерій

Регіон:Чернігівська обл.

Дата народження: 26.09.96

Юніори

Журавльов Владислав

Журавльов Владислав

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 28.07.00

Осетров Денис

Осетров Денис

Регіон: Полтавська обл.

Дата народження: 24.12.99

Проценко Кирило

Проценко Кирило

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 17.11.97

Смолянка Владислав

Смолянка Владислав

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 26.05.99

Зайцев Олег

Зайцев Олег

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 11.06.97

Сабаченков Єлізар

Сабаченков Єлізар

РегіонДонецька обл.

Дата народження: 07.03.99

Літвиненко Віктор

Літвиненко Віктор

РегіонХерсонська обл.

Дата народження: 18.10.97

Бідовський Валерій

Бідовський Валерій

РегіонХерсонська обл.

Дата народження: 03.03.00

Іванець Вадим

Іванець Вадим

РегіонЧернігівська обл.

Дата народження: 01.06.98

 Чиж Владислав

Чиж Владислав

РегіонCумська обл.

Дата народження: 02.04.03

Пітельгузов Антон

Пітельгузов Антон

РегіонКиївська обл.

Дата народження: 11.04.98

Збірна 2014

Тренери

Ігор Волканов

Ігор Волканов

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 26.02.61

Денис Пріданніков

Денис Пріданніков

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 11.07.74

Судді

Юрій Гапон

Юрій Гапон

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 24.05.59

Олександр Головін

Олександр Головін

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 14.07.70

Володимир Панахно

Володимир Панахно

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 10.12.61

Помічники

Кондратьєв Дмитро

Кондратьєв Дмитро

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 10.08.81

Палагута Юрій

Палагута Юрій

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 21.05.51

Ліповік Іван

Ліповік Іван

Регіон: Київська обл.

Дата народження: 13.02.59

Спортсмени

Труш Сергій

Труш Сергій

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 22.10.86

Лашко Олександр

Лашко Олександр

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 02.06.92

Лавриненко Максим

Лавриненко Максим

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 31.08.89

Шуляк Сергій

Шуляк Сергій

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 13.04.88

Петренко Андрій

Петренко Андрій

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 27.09.92

Висоцький Павло

Висоцький Павло

Регіон: Житомирська обл.

Дата народження: 15.02.73

Гахов Олег

Гахов Олег

Регіон: Харківська обл.

Дата народження: 04.02.73

Трохименко Дмитро

Трохименко Дмитро

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 11.10.89

Івченко Степан

Івченко Степан

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 03.06.90

Сінеліцій Олександр

Сінеліцій Олександр

Регіон: Полтавська обл.

Дата народження: 01.11.86

Юніори

Головін Олександр

Головін Олександр

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 22.03.99

Журавльов Владислав

Журавльов Владислав

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 28.07.00

Осетров Денис

Осетров Денис

Регіон: Полтавська обл.

Дата народження: 24.12.99

Проценко Кирило

Проценко Кирило

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 17.11.97

Сердюк Валерій

Сердюк Валерій

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 26.09.96

Смолянка Владислав

Смолянка Владислав

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 26.05.99

Шако Олексій

Шако Олексій

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 24.03.97

Зайцев Олег

Зайцев Олег

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 11.06.97

Збірна 2013

Тренери

Ігор Волканов

Ігор Волканов

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 26.02.61

Денис Пріданніков

Денис Пріданніков

Регіон:Чернігівська обл.

Дата народження: 11.07.74

Судді

Юрій Гапон

Юрій Гапон

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 24.05.59

Олександр Головін

Олександр Головін

Регіон: Дніпропетровська обл.

14.07.70

Володимир Панахно

Володимир Панахно

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 10.12.61

Помічники

Максимова Ольга

Максимова Ольга

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 18.09.87

Палагута Юрий

Палагута Юрий

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 21.05.51

Спортсмени

Труш Сергій

Труш Сергій

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 22.10.86

Лашко Олександр

Лашко Олександр

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 02.06.92

Лавриненко Максим

Лавриненко Максим

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 31.08.89

Шуляк Сергій

Шуляк Сергій

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 13.04.88

Смолянко Віталій

Смолянко Віталій

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 13.03.69

Висоцький Павло

Висоцький Павло

Регіон: Житомирська обл.

Дата народження: 15.02.73

Гахов Олег

Гахов Олег

Регіон: Харківська обл.

Дата народження: 04.02.73

Юніори

Головін Олександр

Головін Олександр

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 22.03.99

Таран Роман

Таран Роман

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 17.08.96

Оліфіров Борис

Оліфіров Борис

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 21.12.97

Проценко Кирило

Проценко Кирило

Регіон: Дніпропетровська обл.

Дата народження: 17.11.97

Сердюк Валерій

Сердюк Валерій

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 26.09.96

Муха Роман

Муха Роман

Регіон: Львівська обл.

Дата народження: 11.01.95

Шако Олексій

Шако Олексій

Регіон: Сумська обл.

Дата народження: 24.03.97

Зайцев Олег

Зайцев Олег

Регіон: Чернігівська обл.

Дата народження: 11.06.97

Досягнення збірної

Рік Особистий залік Командний залік Подія
2016
S9A Алхімов Олександр(юніор)
S1B Проценко Кирило
S7 Пушкар Микола
S8E/P Синєлиций Олександр
S5С Шуляк Сергій
S9A Сидоренко Віталій
S9A Іванець Вадим(юніор)
S1B
S5С
S9A
S9A Юніори
S8E/P
S7 Юніори
Чемпіонат світу
2015
S8E/P Сінеліцій Олександр
S1B Шуляк Сергій
S3A Івченко Степан
S7 Пушкар Миколай
S5B Журавльов Владислав(юніор)
S9A Чиж Владислав(юніор)
S8D Пітельгузов Антон(юніор)
S6A Петренко Андрій
S8D Осетров Денис(юніор)
S8E/P Гахов Олег
S1B Костиря Олександр
S4A Зайцев Олег(юніор)
S6A Літвиненко Віктор(юніор)
S7 Зайцев Олег(юніор)
S8E/P
S1B
S7
S7 Юніори
S5B Юніори
S9A Юніори
S8D Юніори
S1A
S3A
S4A Юніори
S9A Юніори
S5C
S6A Юніори
Чемпіонат Європи
2014
S7
S8Е/Р
S1В Юніори
S1А
S5В
S7
Чемпіонат Світу
2013
S1B Павло Висоцький
S6A Олександр Головін(юніор)
S3A Сергій Шуляк
S1B
S8D Юніори
S6A Юніори
Чемпіонат Європи
2012
S1A Кирило Проценко (юніор)
S1A Борис Оліфіров (юніор)
S3A Кирило Проценко (юніор)
S4A Роман Таран (юніори)
S1A Юніори
S3A Юніори
S4A Юніори
Чемпіонат світу
2010
S9A Роман Таран (юніор)
S9A Юніори
S6A Юніори
Чемпіонат світу
2007
S7 Денис Хміль
S9A Денис Пріданніков
S6A Денис Хміль
S9A
S4A
S6A
S7
Чемпіонат Азії
2006
S3A Дмитро Лях
S4A Дмитро Смоляков
S7 Олександр Лашко
S4A Сергій Смирнов
S3A Сергій Смирнов
S9A Сергій Смирнов
S3A
S4A
S5C
S9A
S5B Юніори
S7 Юніори
S6A Юніори
Чемпіонат світу
2004
S4A Роман Колісніченко
S7 Роман Колісніченко
S5B Денис Хміль
S7 Дмитро Смоляков
S4A Борис Каплун
S4A Юніори
S5B Юніори
Чемпіонат світу
2000
S1B Анатолій Волканов
S1B Юніори
S4B
S9A Юніори
Чемпіонат світу
1998
S3A Олексій Матвєєв (юніор)
S4B Анатолій Волканов
S3A Юніори
S4B Юніори
S6A Юніори
S5B Юніори
S7 Юніори
Чемпіонат світу
1997
S4B Ігор Волканов
S4A
S4B
S7
S6A
S5C
Всесвітні авіаційні ігри
1995
S5C Юрій Гапон
Чемпіонат Європи
1994
S5C Юрій Гапон
S6A Максим Дудка (юніор)
S7 Олександр Агєєв (юніор)
S1A
S6A
Чемпіонат світу
1993
S3A Ігор Волканов
S6A Ігор Волканов
S1B Юрій Гапон
S1B Ігор Волканов
S6A Юрій Гапон
S1A
S4B
S6A
S3A
Чемпіонат Європи
1992
S6A Ігор Волканов
S4B Ігор Волканов
S8Е/P Володимир Бариш
S1A
S4В
Чемпіонат світу