Бойкот Чемпіонату Європи в Сербії

Федерація ракетомодельного спорту України багато років популяризує й розвиває ракетомодельний спорт в Україні. За цей час наші ряди поповнилися чималою кількістю спортсменів, в рядах яких чимало призерів. Федерація завжди керувалася нормами міжнародного та українського законодавства, всі дії формувалися виключно на засадах творення та миру.

Велика частина нашої спільноти – діти й підлітки, які наразі тим чи іншим чином потерпають від повномасштабного російського вторгнення. Деякі члени Федерації ракетомодельного спорту України знаходяться на окупованих територіях. Над їх домівками літають зовсім не мирні ракети. Загарбники руйнують наші школи, дитсадки, університети, лікарні, критичну інфраструктуру.

У той час коли всі демократичні країни Європейського союзу вводять санкції, щоб стримати росію та якомога швидше припинити війну, Сербія, яка бажає стати членом цього великого та дружнього союзу, відмовилася підтримувати його санкційну політику. При цьому, Президент Сербії Александар Вучич вважає санкції проти росії аморальними. І це відбувається в той час, коли знищується мирне населення України та гинуть сотні невинних дітей.

Великого занепокоєння викликали й ультранаціоналістичні багатотисячні марші в Белграді на підтримку путіна й росії. Варто зазначити, що багато демонстрантів використовували символіку Z, яку цивілізовані країни почали визнавати символом нацизму.

Ми любимо свою країну і не будемо брати участь в ініціативах, що проходять на території країни, уряд і частина населення якої підтримують кровавого тирана й не поважають європейські цінності. Підтримка такого режиму сьогодні становить небезпеку для всього світу завтра.

Враховуючи вищезазначене, Президія Федерації ракетомодельного спорту України прийняла рішення бойкотувати чемпіонат Європи у Сербії.