Інформація щодо проведення змагань в Україні

Шановні спортсмени й ентузіасти ракетомодельного спорту!

 

За роки існування Федерації ракетомодельного спорту України ми зібрали на Чемпіонатах України, Yangel Cup і Ukraine Rocketry Challenge понад 1000 учасників. За підтримки ГО «Асоціація Ноосфера» ми організували десятки івентів, а збірна України з ракетомодельного спорту взяла участь у багатьох змаганнях. Ми робимо це, щоб молодь мала змогу розвиватися в аерокосмічній галузі вільної України.

Для популяризації ракетомодельного спорту ми проводимо численні майстер-класи з ракетомоделювання, а на 30 річницю Незалежності України навіть встановили рекорд! Заповнили 500 моделей ракет синьою і жовтою фарбами, а потім одночасно запустили їх, відтворивши славетний прапор України.

Yangel Cup 2022 мав стати ювілейним – двадцять п’ятим, а переможці Ukraine Rocketry Challenge 2022 мали отримати можливість представити Україну на міжнародній арені.

 

Проте 24 лютого багато хто з нас прокинувся від вибухів ракет, випущених росією. На відміну від наших “мирних” моделей, ці ракети вбивають і продовжують вбивати наших співгромадян, руйнувати цивільні будівлі в українських містах, у тому числі — цілі житлові квартали, лікарні, школи, музеї, архітектурні пам’ятки. Серед представників ракетомодельної спільноти немає тих, кого б не зачепила ця війна.

Частина наших друзів перебуває в окупації, вимушена ховатись в укриттях або покидати свої домівки. Інші займаються волонтерством, допомагають ЗСУ і теробороні, боронять нашу державу на фронті зі зброєю в руках.

 

На жаль, у зв’язку з воєнними діями, ми вже точно не зможемо провести Ukraine Rocketry Challenge в анонсовані раніше дати. Але віримо, що зробимо це після нашої перемоги! Решта змагань поки під питанням.

 

Будь-які зміни, нові дати і місця проведення змагань анонсуємо на сайті Федерації й на офіційній сторінці у Facebook, як тільки вдасться їх запланувати в безпечному місці і в мирну годину.

 

Бережіть себе і ваші родини!