Відкрито реєстрацію на Noosphere Space Games. Senior edition

Стартували треті всеукраїнські змагання з віртуального ракетомоделювання Noosphere Space Games. Senior edition!

Протягом 2022 року ГО «Асоціація Ноосфера» разом із Федерацією ракетомодельного спорту України провели 2 турніри. Перший відбувся у серпні і зібрав понад 450 учасників, це були діти й підлітки віком до 14 років. До другого турніру долучились близько 850 школярів і студентів, вікове обмеження було встановлено на рівні 18 років.  

Цього разу участь можуть взяти всі охочі віком до 24 років включно, мінімального віку немає.

Реєстрація відкрита до 15 лютого за посиланням: http://bit.ly/3HLUDkk 

Призовий фонд – $1500, участь безоплатна. Формат проведення – онлайн. Змагання проходять в індивідуальному форматі, тож шукати команду не потрібно. 

Учасникам потрібно буде:

  • – Зібрати ракету в Kerbal Space Program
  • – Доставити ровер на Дюну
  • – Здійснити поїздку і встановити прапор
  • – Успішно повернутися на планету Кербін

 

У тих, хто не знайомий з Kerbal Space Program, буде можливість долучитися до окремого заліку зі спрощеною місією й приємними подарунками.

 

На учасників також чекає челендж від Flight Control Propulsion. Студенти останніх курсів технічних спеціальностей в вищих навчальних закладах України матимуть можливість взяти участь не тільки в змаганнях, а й в окремому заліку. Усі потенційні кандидати отримають шанс потрапити на інтернатуру в компанію, а переможець ще й фірмовий мерч у подарунок! Деталі будуть анонсовані після закриття реєстрації.

 

Kerbal Space Program відтворює умови реального космосу: від аеродинаміки до орбітальної фізики. Крім того, у грі є великий каталог деталей та приладів, який допоможе учасникам будувати свої апарати. Можна запустити корабель на орбіту або за її межі, досліджувати супутники й планети, будувати бази й космічні станції. Можливості величезні!

 

Офіційній Facebook-сторінка заходу –> 

Telegram-канал Noosphere Space Games –>