Вітаємо збірну України з численними перемогами на Чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту в Остіні, штат Техас

 

Це були одні з найскладніших змагань для нашої збірної. Зміна вимог до двигунів та їх імпульс став для наших спортсменів сюрпризом і змусив дуже плідно попрацювати останніх півроку. Складність отримання віз також не піднімало настрій. Але ні війна, ні відсутність регулярних тренувань, ні всі інші перепони які виникали, не зупинили наших спортсменів.

Вони привезли зі Сполучених Штатів 6 золотих медалей, 3 срібні і 5 бронзових, а юніорська збірна команда України посіла друге місце в неофіційному загальнокомандному заліку.

Ми пишаємося кожним з вас! 

 

Дякуємо ГО «Асоціація Ноосфера» Noosphere / Ноосфера за підтримку та National Association of Rocketry, Academy of Model Aeronautics і особливо нашого друга James Duffy за чудову організацію заходу!

Здобуті призові місця розподілились наступним чином: 

 

Командний залік

Юніори:

1 місце у класі S1A – моделі ракет на висоту польоту. Склад команди: Софія Фісун (Дніпро), Родіон Струзман (Дніпро), Андрій Примушко (Ніжин), Лугина Артем (Шостка)

1 місце у класі S5B моделі-копії ракет на висоту польоту. Склад команди: Іван Кірієнко (Ніжин), Михайло Дубровський (Ніжин), Андрій Примушко (Ніжин), Софія Фісун (Дніпро). 

2 місце у класі S4A – моделі планерів з прискорювачем на тривалість польоту. Склад команди: Денис Мозок (Шостка), Родіон Струзман (Дніпро), Софія Фісун (Дніпро), Михайло Дубровний (Ніжин)

 

Дорослі: 

3 місце у класі S4A моделі планерів з прискорювачем на тривалість польоту. Склад команди: Антон Петрух (Ніжин), Сергій Труш (Ніжин), Олександр Радченко (Ніжин), Оля Хміль (Київ).

3 місце у класі S7 найбільш складний та видовищний клас у ракетомодельному спорті. Оцінюється візуальна та масштабна ідентичність до оригіналу (стендова оцінка), а також реалістичність старту та польоту моделі відповідно до прототипу. Склад команди: Антон Петрух (Ніжин), Сергій Труш (Ніжин), Олександр Радченко (Ніжин).


 

 

Індивідуальний залік


Юніори: 

1 місце у класі S1A – моделі ракет на висоту польоту. Софія Фісун (Дніпро). Також Софія посіла 1 місце у жіночому заліку в цьому ж класі

1 місце у класі S4A – моделі планерів з прискорювачем на тривалість польоту – Денис Мозок (Шостка)

1 місце у класі S5B моделі-копії ракет на висоту польоту – Кірієнко Іван (Ніжин)

3 місце у класі S5B моделі-копії ракет на висоту польоту, жіночий залік – Софія Фісун (Дніпро)

3 місце у класі S9A моделі ракет на тривалість польоту з ротором, жіночий залік – Софія Фісун (Дніпро)

 

Дорослі:

1 місце у класі S2/P – моделі ракет з вантажем, які імітують системи безпеки космонавтів при польоті. Задача спортсмена – відправити на борту своєї моделі у політ вантаж – сире яйце, а потім безпечно повернути й ракету, і вантаж на землю – Олександр Радченко (Ніжин) 

2 місце у класі S3A – моделі ракет на тривалість польоту з парашутом, жіночий залік: Ольга Хміль (Київ)

2 місце у класі S7 – найбільш складний та видовищний клас у ракетомодельному спорті. Тут оцінюється візуальна та масштабна ідентичність до оригіналу (під час спеціального етапу, що має назву “стендова оцінка”), а також реалістичність старту та польоту моделі відповідно до прототипу. Сергій Труш (Ніжин)

3 місце у класі S1B – моделі ракет на висоту польоту – Олександр Радченко (Ніжин)

 

Ніколи не зупиняйтесь! Попереду ще багато перемог!