Федерація ракетомодельного спорту України підвела підсумки року, що минає

Федерація ракетомодельного спорту України підвела підсумки року, що минає: він став багато в чому знаковим. На території України пройшли етапи Кубка світу, а успіхи нашої збірної на Чемпіонаті світу в Словаччині (м. Ліптовське Мікулаш) вселили ентузіазм, впевненість і гордість.

Федерація з радістю повідомляє, що з приходом 2013 року настав новий дуже важливий етап розвитку ракетомодельного спорту України. Зараз ведеться активна робота щодо поліпшення діяльності федерації: створюється новий логотип, розробляється оновлена версія сайту, готується технічна документація для створення навчального центру з новітнім обладнанням. У лютому в Дніпропетровську відбудеться позачергова конференція Федерації ракетомодельного спорту України, на якій будуть розглянуті питання подальшого розвитку спорту, організаційна структура, а також буде прийнято рішення про подачу заявки до Міжнародної авіаційної федерації щодо включення України до числа країн-претендентів на право проведення Чемпіонату Європи в 2015 та Чемпіонату світу в 2016 році. Для цього вже зараз підготовлений пакет документів, готується промо-ролик і матеріали для буклету про Дніпропетровськ як місто, де планується проведення міжнародних змагань високого рівня.

З новими партнерами і енергійною командою ми впевнені в реалізації планів, успіху наших спортсменів і тренерського складу, фундаментальному розвитку ракетомодельного спорту та піднятті престижу України як космічної держави з потужним науковим, творчим і технічним потенціалом.