Дніпропетровськ прийме Чемпіонат світу 2016

Символічно, що рішення про місце проведення Чемпіонату Міжнародна авіаційна федерація (FAI) прийняла у Всесвітній день космонавтики, 12 квітня. У традиційному щорічному засіданні профільної авіамодельного комісії, що проходило в Лозанні (Швейцарія) з 11 по 12 квітня, взяли участь делегати і спостерігачі з більш ніж 50 держав, включаючи представників нашої країни. На право приймати Чемпіонат світу в 2016 році, крім України, на фінальному етапї відбору претендували Сербія та Румунія. Наша заявка на проведення змагань в Дніпропетровську зібрала 23 голоси, на користь кандидатур Сербії та Румунії віддали свої голоси 9 і 1 делегат відповідно.

Також наша делегація на засіданні комісії FAI презентувала нову онлайн-систему підрахунку балів , покликану гарантувати прозорість роботи суддів шляхом моментального відображення результатів на великих екранах, розташованих прямо на льотному полі, або будь-яких електронних пристроях, підключених до інтернету. Тестування системи заплановано вже на 26-29 липня поточного року. Саме в цей час у Дніпропетровську відбудуться традиційні змагання на Кубок ім. М.К. Янгеля з ракетомодельного спорту.

16 квітня в 12:00 в прес-центрі ДНІПРО ПОСТ, м. Дніпропетровськ, відбулася прес-конференція, присвячена проведенню Чемпіонату світу з ракетомодельного спорту в Україні. У прес-конференції брав участь Михайло Рябоконь – Перший Віце-президент Федерації ракетомодельного спорту України.

Теги новини