Чемпіонат Світу з ракетомодельного спорту

Юнацька збірна команда України повернулася з Чемпіонату Світу з ракетомодельного спорту, якій проходив із 1 по 9 вересня 2012 року в м. Ліптовський Мікулаш (Словаччина), ставши чемпіоном світу у загальнокомандному заліку і завоювавши три перших командних місця в класах S1А, S3А, S4А, три бронзових та одну срібну медаль в особистій першості. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів у складі 16 команд Європи та СНД.

Нагадаємо, що раніше в рамках етапу Кубка світу FAI з 28 по 31 липня 2012 року в Дніпропетровську на аеродромі «Кам’янка» відбулися XVI Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту, присвячені головному конструктору ракетно-космічних систем, одному із засновників Дніпропетровського ракетно-космічного центру Михайлу Кузьмичу Янгелю. У цьому змаганні брали участь спортсмени з України, Росії, Республіки Білорусь, Казахстану, Узбекистану та Німеччини. Перше місце в загальнокомандній першості зайняла команда з Дніпропетровська, якій було вручено перехідний кубок імені М.К.Янгеля. Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту на кубок М.К. Янгеля проводяться на Дніпропетровщині з 1991 року.
Ракетне моделювання так же, як і інформаційні технології, об’єднують людей будь-якого віку. Всі вони прагнуть до інтелектуального розвитку і є майбутнім потенціалом країни. Компанія Noosphere планує системно підтримувати ракетне моделювання, обговорюється ідея створення міжнародної школи ракетобудування, в якій талановиті діти будуть пізнавати такі науки як динаміка польоту, матеріалознавство, аеродинаміка, також планується вивчення різноманітних комп’ютерних технологій.

Теги новини