Кубок Чемпіонату України серед юніорів вибороли спортсмени з Чернігівської області

Чемпіонат України проходив з 10 по 15 травня в Херсонській області на базі аеродрому авіаційно-спортивного клубу міста Скадовська. У змаганнях брали участь команди з 9 регіонів України: спортсмени Дніпропетровської, Львівської, Херсонської, Сумської, Чернігівської, Хмельницької, Миколаївської, Кіровоградської та Черкаської областей. Всього за нагороду боролося понад 100 осіб.

Польоти проходили в екстремальних умовах: швидкість поривів вітру часом досягала 15 м / с (50-60 км / год.), що згідно зі Шкалою Бофорта має визначення «Міцний вітер». Паралельно з Чемпіонатом України проходили Всеукраїнські змагання юних ракетомоделістів і змагання з ракетомодельного спорту серед школярів.

За результатами польотних днів загальнокомандна першість у Чемпіонаті України серед юніорів завоювала команда з Чернігівської області, друге місце посіли дніпропетровські спортсмени і третє місце отримали хлопці з Львівської області.