Чемпіонат України 2014: підсумки

З 19 по 25 червня у Дніпропетровську на аеродромі «Кам’янка» відбувся Чемпіонат України з ракетомодельного спорту серед юніорів та дорослих. Чемпіонат зібрав 50 спортсменів з 8 регіонів.
Слід зазначити, що змагання всеукраїнського рівня проводяться в Дніпропетровську вперше з 2007 року. Раніше Чемпіонат України проходив у Чернігівській області протягом 5 років. Президент Федерації ракетомодельного спорту Ігор Волканов зазначив: «Зараз нам дуже важливо випробувати аеродром« Кам’янка » в якості майданчика для масштабних змагань, адже саме тут пройдуть Чемпіонат Європи-2015 і Чемпіонат світу-2016. Створення інфраструктури для подій такого рівня – завдання не з легких. Але ми з нашим партнером –
міжнародною компанією Noosphere – працюємо над цим».
Чемпіонат України має велике значення і для підготовки спортсменів до міжнародних змагань. Остаточний список збірної, яка представлятиме Україну на Чемпіонаті світу в Болгарії, буде сформований після навчально-тренувальних зборів. Збори пройдуть з 26 по 29 липня в Дніпропетровську в рамках проведення Етапу Кубка світу – Кубка імені М. К. Янгеля.

Публікуємо результати Чемпіонату України 2014.
Загальнокомандне першість серед юніорів:
1 місце – Чернігівська область;
2 місце – Дніпропетровська область;
3 місце – Івано-Франківська область.
Загальнокомандне першість серед дорослих:
1 місце – Чернігівська область;
2 місце – Сумська область;
3 місце – Дніпропетровська область.
Переможців в особистому заліку ви можете подивитися тут.