Призерами Чемпіонату України стали спортсмени з Дніпропетровська

З 24 по 28 червня на аеродромі «Прогрес» Чернігівського обласного авіаційно-спортивного клубу відбувся Чемпіонат України з ракетомодельного спорту в класах моделей S1B, S4, S6, S7, С8 E/P, S9. У цьому році 33 спортсмена представили 7 регіонів України : Чернігівську, Житомирську, Сумську, Дніпропетровську, Херсонську, Івано-Франківську та Харківську область.
Чемпіонами України стали спортсмени з Дніпропетровська, на другому місці – представники міста Ніжина (Чернігівська обл.), треті – моделісти з міста Шостки (Сумська обл) .

В особистому заліку особливо відзначився спортсмен Олександр Лашко: він став першим в класах S6 і S1. У класі моделей-копій S7 найбільшу кількість балів за стенд і кращий політ отримав Степан Івченко (Чернігівська обл.). Кращим у класі S4 став Борис Оліфіров (Дніпропетровська обл.). В класі S9 – Валерій Сердюк (Чернігівська обл.), В класі S8E/P не було рівних Віталію Смолянці (Чернігівська обл.).

Чемпіонат подарував не тільки безцінний досвід, який допоможе членам збірної на Чемпіонаті Європи в Болгарії, що відбудеться в серпні. Змагання – це нові яскраві емоції, свіжі ідеї для творчості і спортивного успіху!