Віртуальні міжнародні змагання з ракетомодельного спорту

У зв’язку із світовою пандемією коронавірусу майже всі міжнародні змагання були відмінені, а ракетомоделісти з усього світу залишились без можливості позмагатися. Але щоб спортсмени не розслаблялись і мали змогу потренуватись, наші американські друзі вирішили організувати міжнародні змагання World Space Modeling Virtual Open Meet (https://www.nar.org/site/virtual-openmeet/).

Цей неофіційний захід нового формату, який забезпечить ракетомоделістів з усього світу можливістю в дружній атмосфері підготуватись до спортивного сезону 2021 року.

Змагання починаються 21 серпня і будуть тривати до 18 жовтня!

Через віддалений характер змагань є деяка відмінність від класичних правил FAI.

  • – Учасники можуть літати окремо або на групових стартах;
  • – Учасники можуть засікати час своїх власних моделей або попросити про допомогу;
  • – Можна використовувати бінокль для визначення точного часу польоту;
  • – Учасники можуть використовувати стільки моделей, скільки бажають;
  • – Не буде окремих категорій для дорослих та юніорів. Юніори мають можливість перемогти своїх вчителів, керівників команд та наставників!
  • – Не потрібно мати дійсну ліцензію FAI, а тому це чудова можливістю для новачків познайомитися із класами моделей FAI.

 

Більш детальні правила змагань можна переглянути на сторінці правил.


Підрахунок результатів буде відбуватись за допомогою онлайн системи CupNavigator, а тому всі результати можна відслідковувати онлайн за посиланням WSMVOM2020.

Участь в змаганнях безкоштовна і не потребує ліцензії FAI!

Якщо ви зацікавились і хочете взяти участь у World Space Modeling Virtual Open Meet, заповніть реєстраційну форму та надішліть її в електронному вигляді директору змагань James Duffy ([email protected]) та спортивному директору Mike Nowak([email protected]).

Більше інформації можна знайти на офіційному сайті змагань.