Федерація увійшла до складу Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України

24 грудня 2013 в Міністерстві молоді та спорту України відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради.

Метою Громадської ради є побудова системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю, підготовка рішень та нормативних документів з урахуванням громадської думки, вільний доступ до інформації про діяльність органів виконавчої влади, поліпшення взаємодії, забезпечення гласності, відкритості та прозорості.

За результатами голосування було затверджено склад Громадської ради, до якої увійшли 79 громадських організацій. У тому числі і Всеукраїнська громадська організація «Федерація ракетомодельного спорту України», офіційним представником якої в Громадській раді є Генеральний секретар федерації – Ольга Максимова.

За результатами установчих зборів для вирішення організаційних питань була створена робоча група та прийнято рішення провести перше засідання Громадської ради 5 лютого 2014.

Участь у діяльності Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту для Федерації ракетомодельного спорту – це ще один крок на шляху популяризації та розвитку ракетомоделювання зокрема, і технічних видів спорту в цілому. Це виводить ракетомодельний спорт в ранг повноцінного члена спортивної індустрії України, активного учасника громадського та спортивного життя країни.