Зустріч із дніпропетровськими школярами

28 листопада 2013 в Національному центрі аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова відбулася зустріч представників Федерації ракетомодельного спорту з дніпропетровськими школярами.

Президент федерації Ігор Волканов розповів присутнім про історію моделювання ракет, особливості цього технічного виду спорту, про успіхи українських спортсменів на міжнародних та національних змаганнях і про розвиток ракетомодельного руху в Україні сьогодні. Однак, як говорить народна мудрість, «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Тому повне уявлення про спорт хлопці отримали після перегляду відео про етап Кубку світу – Кубку імені М. К. Янгеля, який проходив у липні 2013 року в Дніпропетровську. Захоплюючі дух польоти ракет різних класів – динамічні і живі – ось що по-справжньому захопило школярів, як і інформація про майбутню масштабну подію – Чемпіонат Європи з ракетомодельного спорту, який пройде в Дніпропетровську в 2015 році.

Ігор Волканов зазначив: «Моделісти-ракетники – це творчі люди з глибоким знанням природничих наук і нестандартним підходом до вирішення найскладніших ситуацій. Якщо в вас живе бунтівний дух дослідника-конструктора – приєднуйтесь до нас!»