Наші нові перемоги

Українські ракетомоделісти в черговий раз порадували своїми перемогами! На етапах Кубка світу, які проходили на Байконурі в Казахстані, наші спортсмени посіли 8 призових місць у різних класах моделей.

Нечисленна, але цілеспрямована команда українців взяла участь у Chelomei Cup – SM World Cup (20-23 вересня 2013 року) і Korkyt Ata Cup – SM World Cup (27-30 вересня 2013). Chelomei Cup приніс нашій команді дві медалі: Роман Русаков зайняв 1 місце в класі моделей-копій S7 з прототипом TRAILBLEIZER, а Михайло Пилипенко – 2 місце в цьому ж класі з прототипом NAIK-APACH. На Korkyt Ata Cup Роман Русаков знову став чемпіоном у класі моделей-копій S7, а в стримерах (клас S6) здобув срібло. Його колега Михайло Пилипенко в копіях посів друге місце, а також завоював бронзу в трьох класах моделей: на тривалість польоту (S4), у класі моделей зі стрічкою S6 і в роторах (клас S9).

Крім заслужених медалей, спортсмени отримали ще один приголомшливий подарунок: можливість спостерігати запуск ракет-носіїв «Союз ТМА-10М» і «Протон-М» з космічним апаратом «Астра-2E» з космодрому Байконур. Враженнями про змагання та запусках поділився Роман Русаков: «Представляти Україну на міжнародних змаганнях, а тим більше, повертатися додому з нагородами – це завжди велика честь для нас. Хотілося б подякувати господарям Chelomei Cup і Korkyt Ata Cup за прекрасну організацію і, звичайно, за шанс побачити діючі ракети настільки близько. Це незабутнє видовище і яскраві відчуття: тремтіння від голови до ніг, коли спостерігаєш, яку силу випромінює ракета».