Стартував Чемпіонат Європи

24 серпня стартував Чемпіонат Європи-2013 з ракетомодельного спорту в Болгарії. Це вже шістнадцяті за рахунком змагання загальноєвропейського рівня. У них бере участь 17 країн, у тому числі Україна.

Історію міжнародних змагань відкриває Польща та Чехословаччина в 1965 році. 28 травня 1966 в першому офіційному міжнародному турнірі взяли участь Болгарія, Чехословаччина, НДР, Польща, Румунія, США і Югославія. Змагалися на висоту польоту зі стандартною навантаженням, тривалість польоту з парашутом і на тривалість польоту з прискоренням. Перший Чемпіонат Європи з ракетомодельного спорту був проведений у м. Ллейда (Іспанія) в 1979 році.

У день приїзду наша збірна у складі 22 осіб провела технічну нараду. А вже наступний день розпочався з реєстрації команди, моделі-копії S7 віддали на стендову оцінку. Офіційне тренування дало можливість не тільки спробувати поле, але і відрегулювати моделі, поставити їх “на крило”. Увечері в місті Каспічан відбулося урочисте відкриття Чемпіонату Європи, після якого спортсмени зайнялися підготовкою моделей і обладнання для першого льотного дня.

26 серпня був перший день стартів. Юніори змагалися у класах моделей S3A, S1A, а дорослі – в S4A, S6A. На жаль, перший день не приніс нагород нашій команді. Під час польотів у класі S1A у юніорів виникла спірна ситуація, у зв’язку з чим необхідно було зробити два додаткових тури польотів.

У другий день стартів відбулися змагання в класах моделей ракет серед дорослих S3A, S1B і S9A, S6B серед юніорів.
Ми з нетерпінням очікуємо заслужених перемог нашої збірної!