Зробимо 2015 «реактивним»!

Чемпіонат Європи з ракетомодельного спорту – це масштабні міжнародні змагання, участь у яких беруть не тільки європейські моделісти, а й спортсмени з Америки, і навіть Азії.

У вересні 2015 в Дніпропетровськ на 8-денні змагання з’їдуться понад 350 моделістів з 20 країн. Глядачі спостерігатимуть ефектні запуски точних копій ракет, репортажі про Чемпіонат Європи 2015 облетять регіональні, всеукраїнські та міжнародні телеканали, десятки газет і журналів візьмуться висвітлювати спортивні успіхи своїх співвітчизників, а найактивніші вболівальники зможуть стежити за останніми результатами турніру в Інтернеті.

Успішне проведення міжнародних змагань такого рівня – справжня подія для всієї України, тим більше, що космічні технології, ракетобудування та моделювання можна вважати унікальними символами як Дніпропетровського регіону, так і країни в цілому. Без сумніву, 2015 не тільки залишить помітний слід у спортивній історії України, а й відкриє нові перспективи для розвитку ракетомоделювання. Крім того, чемпіонат Європи стане прекрасною можливістю продемонструвати красу і динамічність спорту, природний, культурний і науковий потенціал нашої країни.

У Вас є можливість вже сьогодні і зараз приєднатися до цієї «реактивної» події і внести свій вклад в історію міжнародних змагань! Беріть участь у нашому конкурсі і придумайте для Чемпіонату найяскравіший логотип і найвдаліший слоган – символи, які відобразять унікальність цього незвичайного високотехнологічного виду спорту.

Конкурс проходить з 15.12.2013 до 15.02.2014. Взяти участь у ньому може будь-який громадянин України, який досяг 18-річчя. При цьому можна брати участь як у двох номінаціях одночасно (на розробку логотипу та слогана), так і в одній з них. Конкурсні роботи повинні відповідати таким критеріям: бути унікальними, виразними і асоціативними, відображати особливості ракетомодельного спорту, його семантику. Вітається також використання національної символіки.
Визначення переможця буде проходити в три етапи. На першому етапі оргкомітет конкурсу відбере кращі роботи, потім вони пройдуть процедуру затвердження Міжнародної авіаційної федерації. Третій етап – відкрите голосування на офіційному сайті Федерації ракетомодельного спорту України.

Повну інформацію про умови конкурсу можна прочитати в Положенні про проведення конкурсу.
То, яким запам’ятається гостям, учасникам і глядачам Чемпіонат Європи по ракетомодельному спорту 2015, залежить від Вас!