Чемпіонат в Болгарії: наші перші перемоги

На Чемпіонаті Європи в Болгарії (м. Каспічан) другий день стартів приніс 3 золоті та 2 бронзові медалі збірній команді України як в особистому, так і в командному заліках. Переможними були три з чотирьох заявлених класів моделей ракет. Нагадаємо, що 27 серпня відбулися змагання в класах моделей ракет серед дорослих S3A, S1B і S6a, S6B серед юніорів.

Україна завоювала перше місце в командному та особистому заліках висотного класу моделей S1B. Індивідуальну перемогу здобув наш спортсмен Павло Висоцький. Він показав результат 700 м., випередивши таким чином Антоніо Маззараччіо (Італія), який став другим, і Павла Краснова з Росії.

В особистому заліку Олександр Головін (Україна) посів перше місце в класі моделей S6A серед юніорів, другий в цьому класі став Лука Воларевіч (Сербія), на третьому місці – Калоян Димитров (Болгарія).

У класі S6A серед юніорів команда України посіла третє місце, Болгарія і Сербія – на другому і першому місці відповідно.

Сергій Шуляк, представник збірної України, отримав бронзову медаль у класі S3A. Друге місце у Румунії, перше – у Литви.

Очікуємо результатів змагань третього дня Чемпіонату в класах моделей ракет серед дорослих S9A, S5С і S5В, S4А серед юніорів. Бажаємо нових перемог команді України!

Теги новини