Збірна України повернулася з перемогами

З 22 по 31 серпня в м. Каспічан (Болгарія) відбувся Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту серед дорослих та юніорів. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 20 країн.

Збірну команду України представляли 27 спортсменів з 7 областей України: Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Чернігівської, Харківської, Полтавської та Сумської. Участь збірної у Чемпіонаті світу стала можливою завдяки підтримці генерального партнера – компанії Noosphere.

Символічно, що першу перемогу спортсмени здобули в День Незалежності України. Чемпіоном світу став 15-річний Олександр Головін з Дніпропетровська, який завоював золоту медаль у класі S1A. Його модель висотного класу показала кращий результат, злетівши на 367 метрів і обігнавши моделі найближчих суперників – юніорів зі збірної Росії. Гімн України звучав на Чемпіонаті 2 рази – саме стільки золотих медалей виграли наші спортсмени. Другу золоту медаль виборола доросла команда в класі моделей-копій на реалізм польоту S7, в якому виступала вперше за 9 років.

Всього наша команда завоювала 9 медалей: 2 золоті, 6 срібних та 1 бронзову.

Призові місця юніорів:
У особистому заліку:
1 місце в класі S1A моделей на висоту польоту – Олександр Головін (м. Дніпропетровськ);
2 місце в класі S5B моделей-копій на висоту польоту – Олег Зайцев (м. Ніжин, Чернігівська обл.).
У командному заліку:
2 місце в класі S1A моделей на висоту польоту;
2 місце в класі S5B моделей-копій на висоту польоту;
3 місце в класі S7 моделей-копій на реалізм польоту.
У загальнокомандному заліку команда юніорів посіла 2 місце.

Призові місця дорослих спортсменів:
В особистому заліку:
2 місце в класі S8E/Р моделей-ракетопланов – Олександр Сінеліцій (м.Полтава).
1 місце в класі S7 моделей-копій на реалізм польоту;
2 місце в класі S1B моделей на висоту польоту;
2 місце в класі S8E / Р моделей-ракетопланов.
У загальнокомандному заліку команда дорослих посіла 4 місце.

Вітаємо всіх призерів та учасників збірної України з вдалими виступами на Чемпіонаті світу в Болгарії! Слава Україні!