Юних ракетомоделістів Дніпропетровщини привітали з перемогами

1 жовтня 2013 в Центрі освіти Дніпропетровської області відбулося урочисте привітання юних моделістів, переможців обласних, Всеукраїнських, міжнародних змагань з науково-технічної творчості, їх педагогів і тренерів. У конференц-залі Центру зібралося понад півсотні талановитих дітей з усієї області, які захоплено займаються різними видами моделювання. Особлива увага саме до моделювання невипадкова, адже конструювання копій діючих ракет, автомобілів, літаків – це унікальна діяльність, що поєднує розумові та фізичні навантаження. Це неповторний і оригінальний вид спорту.

Всіх присутніх привітав заступник директора Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації Антон Демура.

Наші спортсмени – маленькі чемпіони Європи з ракетомодельного спорту Олександр Головін, Борис Оліфіров, Роман Таран, Кирило Проценко та їх тренер Ігор Волканов, були нагороджені почесними грамотами та подарунками. Відзначили досягнення іще одного юного моделіста, учасника обласних змагань з ракетомодельного спорту Романа Костирі з міста Павлоград. Для цих хлопців технічна творчість – не просто хобі, а можливість познайомитися з цікавим і завжди новим світом науки, створити власні винаходи, сконструювати своїми руками авторські моделі та пристрої.