Ще 2 льотні дні перед закриттям сезону. Фінал Кубка України в Шостці

17 жовтня в місті Шостка (Сумська область) розпочнуться змагання з ракетомодельного спорту – фінал Кубка України. Старти в класах S8E/Р, S8D і S6a продовжаться 2 льотні дні і завершаться 19 жовтня.

Заявки на участь подали понад 30 спортсменів з Харкова, Житомира, Дніпропетровська, Ніжина, Чернігова, Полтави. За звання кращого ракетомоделіста нашої країни в позначених класах вирішили поборотися навіть представники із сусідніх держав.

Це фінальний етап Кубка і заключні змагання сезону 2014 року. Рік був насиченим для українських ракетомоделістів. Наша збірна у серпні 2014 завоювала 9 медалей на Чемпіонаті Європи в Болгарії. І вже по завершенню фіналу Кубка України, 19 жовтня в Шостці, дорослі та юніори почнуть активно готуватися до Чемпіонату Європи 2015.

Приймати престижний Чемпіонат на цей раз буде Україна. Про це стало відомо після повернення з Штаб-квартири FAI (міжнародна федерація авіаційних видів спорту) в Швейцарії делегації генерального партнера Федерації ракетомодельного спорту в Україні –
Noosphere. Делегати профільної авіамодельного комісії також схвалили проведення в Україні Чемпіонату світу з ракетомодельного спорту в 2016 році.