Підведення підсумків змагань: «маленький космос живе»

Ракетомодельний спорт в цьому році привернув особливу увагу ЗМІ та громадськості завдяки високому рівню організації ХVII Міжнародних змагань на Кубок ім. М. К. Янгеля.
Ми провели дві прес-конференції за участю чемпіонів світу з ракетомодельного спорту серед юніорів: 26 липня (перед відкриттям Етапу Кубка світу) і 2 серпня (в честь підведення підсумків змагань). Багато регіональних ЗМІ були присутні на наших змаганнях і написали про цю подію. Зазначимо, що Етап Кубка світу привернув увагу ЗМІ загальнонаціонального масштабу. І громадськість, і представники преси відзначили високий професійний рівень підготовки спортсменів різних вікових груп.
Велика кількість публікацій підхопила вислів президента міжнародного журі FAI Володимира Ілліча Мінакова про те, що «маленький космос живе». Важливу роль в успішній організації змагань зіграв той факт, що моделісти отримали потужну партнерську фінансову підтримку компанії Noosphere: було забезпечено необхідне технічне оснащення змагань, форма, подарунки переможцям, організовано проживання іноземних учасників.
Після змагань на Кубок ім. М. К. Янгеля в рамках Етапу Кубка світу визначилися переможці, які будуть відстоювати честь країни в кінці серпня 2013 року на Чемпіонаті Європи в Болгарії. Слід зазначити, що успішний виступ наших спортсменів на Етапі кубку світу – це хороший привід прагнути до перемоги на чемпіонаті Європи з космічним моделям, тим більше, що Україна виграла право на його проведення на рідному полі в 2015 році.