Відкриття змагань на Кубок імені М. К. Янгеля (Етап Кубка світу FAI)

28 липня 2013 в Дніпропетровську відбулося урочисте відкриття XVII Міжнародних змагань з ракетомодельного спорту на Кубок імені М. К. Янгеля (Етап Кубка світу FAI).

За традицією, під звуки фанфар перше слово було надано Президенту федерації ракетомодельного спорту України Ігорю Анатолійовичу Волканову.

Продовжуючи офіційну частину відкриття, ведучий церемонії оголосив: «Увага! XVII Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту на Кубок імені М. К. Янгеля, Етап Кубка світу вважаються офіційно відкритими!», після чого прозвучали гімни України та FAI.

На урочистому відкритті виступили також почесні гості змагань – Генеральний директор Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. А. М. Макарова Віктор Васильович Хуторний, Глава ради молодих фахівців КБ “Південне” імені М. К. Янгеля Роман Валерійович Андрусенко, головний суддя змагань Володимир Володимирович Панахно. Володимир Володимирович у своїй промові зазначив: «Хочеться побажати, щоб після закінчення Кубка імені М. К. Янгеля на обличчях всіх без винятку учасників були такі ж променисті посмішки, як і в цей урочистий момент відкриття змагань».

Удачі і «чудової льотної погоди» учасникам змагань побажав і Виконавчий директор генерального партнера змагань – компанії Noosphere, 1-й Віце-президент Федерації ракетомодельного спорту України Михайло Володимирович Рябоконь.

На відкритті були присутні спортсмени віком від 12 до 55 років з 7 країн: України, Росії, Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Латвії та Литви – претенденти на Кубок ім. М. К. Янгеля. Всього на змагання з’їхалося понад 100 спортсменів. Продемонструвати рівень своєї майстерності й азарту саме в Дніпропетровську для них – справа честі, оскільки всім відомо, що Дніпропетровськ – космічна столиця України, а також потужний центр ракетомодельного спорту.

Після офіційної частини відкриття почесні гості та спортсмени мали можливість ознайомитися з виставкою моделей-копій ракет і під звуки живої класичної музики взяти участь у святковому фуршеті, обговоривши останні тенденції авіа- і ракетомоделювання.

Нагадуємо, що Кубок ім. М. К. Янгеля проходить на аеродромі «Кам’янка» 29 і 30 липня 2013 року. За підсумками двох днів запусків моделей ракет будуть визначені переможці, як в особистому, так і в командному заліках. Команді-переможцю дістанеться Кубок ім. М. К. Янгеля і приз від компанії PRICE.UA. Досягнення всіх тріумфаторів в різних класах ракет будуть відзначені медалями та дипломами 31 липня, а самі призери увійдуть до складу збірної України, яка в кінці серпня буде відстоювати честь країни на Чемпіонаті Європи в Болгарії.