Результати змагань на Кубок імені М. К. Янгеля

Ось і завершилися XVII Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту на Кубок ім. М. К. Янгеля. У змаганнях, які проводила Федерація ракетомодельного спорту України під егідою Міжнародної авіаційної федерації (FAI) та за підтримки компанії Noosphere, взяли участь понад 100 спортсменів різних вікових категорій з України, Росії, Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Латвії та Литви.
За підсумками двох днів запусків моделей ракет були визначені переможці та призери в особистому та командному заліках.
Переможцем у загальнокомандній першості стала команда м Дніпропетровська, якій і був вручений перехідний Кубок ім. М. К. Янгеля, видатного вченого і конструктора ракетно-космічних систем, одного із засновників Дніпровського ракетно-космічного центру.

У загальнокомандному заліку переможцями в окремих класах моделей стали:
S9 – Білорусь,
S8E/P – Україна,
S6A – Білорусь,
S4A – Україна,
S7 – Україна.

В особистому заліку першість вибороли:
S9 – Вархів Вадим (Україна),
S8E/P – Ткаченко Денис (Росія),
S6A – Лашко Олександр (Україна),
S4A – Лашко Олександр (Україна),
S7 – Труш Сергій (Україна).
Абсолютним чемпіоном став Лашко Олександр з Дніпропетровська, Україна.
Досягнення всіх тріумфаторів в різних класах моделей ракет були відзначені медалями та дипломами на церемонії закриття змагань 30 липня 2013, а абсолютний чемпіон – Лашко Олександр – отримав також спеціальний приз (JPS-навігатор) від компанії PRICE.UA. Нагадаємо, що призери Кубка ім. М. К. Янгеля увійдуть до складу збірної України, яка вже в кінці серпня буде відстоювати честь країни на Чемпіонаті Європи в Болгарії.

Теги новини